Rezultate te kerkimit per termin: +Full

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.140Z

LG prezanton TVme te madh ne bote3 D Full Led

TIRANE- LG Electronics prezanton modelin 72-inc 72LEX9 televizorit me te madh ne bote 3D Full Led. I gjere 149.9 cm dhe i gjate 101.6 cm 72LEX9 do ti lejoje shikuesit te shohin aksione ne madhesi reale ne nje imazh mrekullisht te paster. 72LEX9 kombinon fjalen e fundit ne cilesine e figures 3D te LG

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.143Z

Rama ironizon mesazhin e Berishës: Të punojë gjysh full time!

TIRANË- Kryesocialisti Rama ironizon një mesazh të kryeministrit Berisha dërguar qytetarëve shqiptarë nëpërmjet telefonave celularë. Me sa duket ky sms ka shkuar edhe në celularin e kreut të PS-së, i cili shkruan se si sugjerim i ka pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.163Z

PDR in full support of Olldashi

The New Democratic Party will support by any means the candidature of the right coalition for mayor of Tirana Sokol Olldashi. This was the declaration that the leader of PDR Genc Pollo made in a prounanciation for media. “He has all chances for success because with the capability he showes as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.407Z

Full-time Results!
Rezultatet Finale!

Superior Division / Kategoria Superiore Matchday 9 / Java e 9-të: October 28, 2006 / 28 tetor 2006: FT DINAMO - FLAMURTARI 2-1 Redi Jupi 9\', Poci 93\'/ Kuci 90\' FT TEUTA - ELBASANI 1-0 Lako 77\' FT LUFTËTARI - SHKUMBINI 1-0 Shenaj 59\' FT BESA - TIRANA 1-2 Nallbani 67\'(og / ag)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.841Z

Një Milan "full" italian!

Mbërritja e Mario Balotellit është vetëm fillimi i një rizgjimi te klubi i Milan. Këtë vit, me përfshirjen në skuadër t El Shaarawyt, Niang dhe De Sciglio është ulur disi mosha mesatare e ekipit, i cili përpara njihej si "ekipi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.696Z

EUFT nis sezonin e ri te regjistrimeve per studime full time

Sezoni i ri i studimeve nis kete muaj ne Universitetin Evropian te Turizmit (EUFT) me dy programe te vecanta studimore, universitet me kohe te plote gjate fundjavave qe eshte nje risi ne Shqiperi dhe mastera. Universitet me kohe te plote ne fundjave Jemi mesuar qe studimet universitare gjate fundjav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.257Z

Berisha i përgjigjet Ramës: Unë jam gjysh full-time, ti gjysmë-burrë

Unë jam një gjysh me kohë të plotë, ndërsa ju jeni një gjysmë-burrë. Në këtë mënyrë iu përgjigj kryeministri Berisha deklaratës së Ramës se është koha që ai të lërë politikën dhe vendi të rilindë përmes qeverisjes së PS. Zëdhënësja e selisë blu Laura Vorpsi në një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama