Rezultate te kerkimit per termin: +FusheKrujes

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.468Z

Varrosja e historise ilire

Ndodhemi vetem pak kilometra nga Tirana. Me saktesisht ne fshatin Zgerdhesh te Fushekrujes. Pak kush e di qe ketu shtrihen rrenojat e qytetit te lashte ilir te Albanopolit. Ky qytet ka qene kryeqendra e fisit ilir te albaneve, dhe eshte permendur per here te pare gjate shekullit te dyte.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.292Z

Dikur vije ne kishe tani merresh me droge dhe leviz me X6

Transmetuar me 27102016 - 0332 Nga Gjergj Metabr br I dashur A Kam qene edhe famullitar ne zonen tende per pak kohe te themi rreth 2 vjet aty diku perreth fshatrave te Fushe Krujes qe keto dite u perfol per kultivim lendesh narkotike Me njeh edhe ti se je

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama