Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollist

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.667Z

Sanchez, futbollist i ëndrrave

Nga Express më 22 mars 2011 në ora 09:50 Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka lavdëruar sulmuesin e Udineses, Alexis Sanchez, duke zgjuar spekulime rreth transferimit të tij gjatë afatit kalimtar të verës. Reprezentuesi kilian është shfaqur si njëri prej futbollistëve më të mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.003Z

Messi nuk është futbollist i madh

Legjenda e Brazilit, Pele ka hedhur dyshime nëse ylli i Barcelonës, Lionel Messi mund të konsiderohet “i madh” në futboll. Sulmuesi argjentinas nga opinioni i gjerë konsiderohet si futbollisti më i mirë në botë dhe njëri prej më të mirëve në histori të lojës. Por, Pele, i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.231Z

Blen edhe Roma, madje dy futbollistë

Skuadra e Romës është përforcuar me dy futbollistë për edicionin e ardhshëm. Mediumet italiane kanë raportuar të enjten se Roma ka siguruar shërbimet e dy futbollistëve të Genoas, Iago Falque dhe Andrea Bertolacci. AdPlatformZone = {id: "f9

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.151Z

Bellamy turpërohet që është futbollist

Sulmuesi i Manchester Cityt, Craig Bellamy nganjëherë turpërohet që është futbollist, derisa kritikoi kolegët e tij profesionistë. Bellamy ka thënë se befasohet nga sjellja e disa bashkëlojtarëve dhe pranon se ai zemërohet kur një bashkëprofesionist tregon mungesë të përkushtimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.368Z

Davids bëhet futbollist-trajner në Barnet

Ish mesfushori i Holandës, Edgar Davids i është bashkuar skuadrës nga League Tëo e Anglisë, Barnet si bashkë-trajner me mundësi të vazhdimit të karrierës së tij si futbollist. 39 vjeçari i cili gjatë karrierës së ndritur është paraqitur për Ajaxin, Juventusin dhe Barcelonën, do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.535Z

Top 10 bukuroshet e futbollistëve

Mediat gjermane kanë bërë një klasifikim të ri të dhjetë femrave më të bukura të futbollistëve. Dhe si zakonisht gjermanët se "lëshojnë" të vetin duke lidhur klasifikimin me futbollistët gjermanë, ose me a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.894Z

Çka vozisin futbollistë shqiptarë

Futbollistët shqiptarë si kurrë më parë po kanë hapsirë në dhe po lënë gjurmë në futbollin botërorë. Por, futbolli modern siq dihet është mjaftë edhe profitabil, dhe kjo vlenë edhe për shqiptarët q&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama