Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollisti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.089Z

Chamakh inatos trajnerin Wenger, festa e çon dhe më shumë në merkato

Arsene Wenger ka shfryrë të gjithë inatin e tij, me futbollistin Marouane Chamakh, pasi sulmuesi u bë “gjah” i tabloidëve pak orë pas humbjes së Arsenalit ndaj QPR. Futbollisti maroken e ka gdhirë në një pub londinez, bashkë me shoku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.571Z

El Sharaawy dëmtohet sërish, 2-3 javë jashtë

El Sarraiu ëshët I pafat. Faraoni la takimin në minutën e 24-të të pjesës së parë dhe do të rikthehet sërish në fushën e blertë vetëm në 2014-ën. “El Sharaawy ndieu dhimbje në këmbën e majtë, – lexohet në komunikatën zyrtare të publikuar nga Milani, – ndaj d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.933Z

"I vdekur për 78 minuta dhe asnjë përgjigje ndaj 15 shkarkimeve”

Futbollisti i Tottenham, Fabrice Muamba mori 15 shkarkime elektrike me defibrillator, ndërsa zemra e tij pusoi për të paktën 78 minuta, në episodin tronditës të FA Cup, në futbollin anglez, javën e kaluar. Mjeku Jonathan Tobin ka zbuluar detaje të p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.498Z

Ibrahimovic, numër 1 në Suedi

Kush tjetër pos Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi i Milanit është zgjedhur futbollisti më i mirë i vitit në Suedi. Futbollisti me prejardhje boshnjake e ka fituar këtë trofe në gala mbrëmjen e mbajtur të hënën mbrëma në Globe Arena të Stokholmit.Ish sulmuesi i Malmos, i Ajaxit, i Juventus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.896Z

Pepe: Me Juventus një ndeshje e madhe

“Juventusi është një skuadër me emër në Europë. Ka fituar 2 Champions dhe ka futbollistë të mëdhenj. Shpesoj që të bëhet një ndeshje e bukur dhe publiku të kënaqet.” Këto janë fjalët Pepes, qendërmbrojtësit të Real Madrid, i cili është gati për ndeshjen e së më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.901Z

Tre portugeze ne Turqi. Firmosin me Beshiktashin

Kampionati turk vazhdon te transferoje emra te njohur te futbollit evropian, pasi Beshiktash ka prezantuar tre futbollistet portugeze Hugo Almeida, Simao Sabrosa dhe Manuel Fernandes. Almeida eshte larguar nga Werder Bremen duke firmosur kontraten e re qe do ta mbaje lidhur me klubin e Stambollit pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.202Z

Rama kthehet me gol

Nga Express më 13 maj 2011 në ora 12:30 Milaim Rama i ka dhënë fund periudhës së errët. Sulmuesi kosovar është rikthyer të mërkurën mbrëma në fushë dhe e ka gjetur menjëherë golin në fitoren e Thunit ndaj Neuchatel Xamax me rezultat 4:1. Rama, i cili në këtë takim luajti 67

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama