Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.538Z

Falimenton Klubi i Futbollit Elbasani

Tatimet nisin procedurat për 9 subjekte me bilance negative. Gjykata: Ende ska mbërritur dosja Bardha Nergjoni Klubi i Futbollit Elbasani, bashkë me disa institucione të tjera, rrezikon përfundimisht që të shpallë falimentin pas një bilanci me humbje që vazhdon prej vitesh. Lajmi është b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.198Z

Messi është Zot i futbollit

Samuel Eto’o ka lëvduar Lionel Messin si “Zot i futbollit”, por ka paralajmëruar se Inter nuk ka frikë nga Barcelona. Reprezentuesi kamerunas e njeh mirë gjigantin katalan prej ku ishte larguar gjatë verës së vitit të kaluar, në marrëveshje shkëmbimi me Zlatan Ibrahimoviçin. “N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.199Z

53 sundimtarët e futbollit europian

Dash Frashëri - Të martën e kaluar, në sallën luksoze të hotel “Adratik” në Durrës, Armand Duka, u rizgjodh për herë të tretë presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, duke qenë pjesë e klubit të 53 presidentëve të federatave europiane, të cilat bëjnë pjesë në UEFA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.386Z

Hidhet shorti i futbollit te salles

0 brbr brbrPerfaqesuesja Shqiptare e Futbollit te Salles eshte shortuar me Francen Moldavine dhe San Marinon si pjese e Grupit D paraeliminator te Euro 2016brbr brbrNdeshjet do te zhvillohen ne janarin e ardhshem ne Moldavibrbr brbrNe turin tjeter kualifikohet fituesi i grupit dhe ekipi me rezultat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.837Z

Beatlesat e futbollit nga Camp Nou

Dikur tërë bota fliste për një grup – artistët universalë nga qyteti i Liverpoolit. Sot gjithë njerëzit në planetin Tokë janë të mahnitur nga i ashtuquajturi jashtëtokësori Lionel Messi dhe shokët e tij. Magjistarët nga Barcelona janë pa asnjë dyshim ‘Beatlesat e futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.322Z

Dinastia Mema në familjet e futbollit

Tiranasit, në specialen e UEFA-s mbi familjarët e famshëm Ali Mema - Ish-futbollisti dhe trajneri i Tiranës është nderuar në vitin 2006 me titullin Legjendë e futbollit shqiptar nga FSHF-ja Sulejman Mema - Ish-futbollisti dhe trajneri i Tiranës ka tradhtuar traditën familjare duke drejtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.724Z

Niveli karagjoz i futbollit shqiptar!

Nga Fatjon Baze Ditën e djeshme intervista e lojtarit të skuadrës së Sopotit të Librazhdit, Janot Tadjong,  bëri xhiron nëpër mediat online. Futbollisti kamerunas ankohej se kishte disa muaj që nuk ishte paguar nga ky klub, dhe kjo gjë kishte bërë që ai të kishte vështërsi ekono

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama