Rezultate te kerkimit per termin: +Futja

Total: 4375
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.414Z

Miratohet futja e 4 mijë tonë mbetjeve në Shqipëri

Qeveria në mbledhjen e radhës miratoi futjen e 4 mijë tonëve mbetje të tjera, që do të vijnë kryesisht nga Maqedonia dhe Kosova. Mbetjet që do të importohen për qëllime riciklimi, janë polietilen dhe bëjnë pjesë te kategoria e listës së gjelbër. Sasia e mbetjeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.792Z

Futja e teknologjisë 3G, hapet gara

Brenda këtij viti përdoruesit shqiptarë të internetit do të mund të navigojnë duke përdorur teknologjine 3G. Autoriteti i Komunikimit Elektronik dhe Postar ka mbyllur fazen e konsultimit publik me kompanitë e interesuara për ofrimin e këtij sherbimi të cilat kanë qenë mja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.591Z

Basha: Futja e draftit në Kuvend, një provokim. Djegim mandatet!

Lulzim Basha e ka cilësuar një provokim futjen e draftit t reformës në drejtësi, në Kuvend. Ai tha sot në një deklaratë për media se kjo do të përshkallëzojë krizën dhe tensionin shoqëror në vend. Dërgimi në Kuvend i draftit të njëanshëm për ndryshimet kushtetuese, është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.217Z

Futja e barnave nga Ballkani, debate në komision

Përfaqësuesi Agolli: Të jenë të certifikuara nga organizmat e huaj, në të kundërt rrezik për ilaçe të pakontrolluara Ilda Hoxha Ndryshimi i një prej neneve në ligjin për barnat dhe shërbimin farmaceutik ka ngjallur debate të forta dje në Komisionin Parlamentar të Shëndetësisë. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.820Z

A do ti shërbejë PS-së futja e teknologjisë zgjedhore në Tiranë dhe Fier?

Share Nga Eduard Zaloshnja   Në emisionin 5 Pyetje nga Babaramo në News 24, Damian Gjiknuri, kryenegociatori socialist për ndryshimet në kodin zgjedhor, bëri një pasqyrë të përmirësimeve në kodin zgjedhor, që sipas tij, do ta minimizojnë mundësinë e deformimit të rezultatit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.811Z

Komiteti Shqipëri-PE, refuzohet futja e ndarjes territoriale në axhendë

Svoboda Shqipëria, gati për të hapur negociatat Kryetari i grupit të deputetëve socialistë dhe demokratë në Parlamentin Europian, Hanes Svoboda (Hannes Swoboda), deklaroi se Këshilli i Bashkimit Europian, jo vetëm që duhet ti japë Shqipërisë statusin e vendit kandidat, por duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.159Z

Meta Futja e grave ne parlament rruga e duhur per dekriminalizimin

0 brbr SSSAbrASS brbrNdersa kerkoi votat e grave ne zgjedhjet e se dieles kreu i LSI Ilir Meta tha se objektivi i kesaj mazhorance eshte qe ne zgjedhjet e pergjithshme qe do mbahen pas dy vitesh te arrihet barazia e plote gjinore ne Kuvendbrbr brbrNe takimin me Levizjen e Gruas per Integrimin Meta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama