Rezultate te kerkimit per termin: +Futja

Total: 4375
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.820Z

A do ti shërbejë PS-së futja e teknologjisë zgjedhore në Tiranë dhe Fier?

Share Nga Eduard Zaloshnja   Në emisionin 5 Pyetje nga Babaramo në News 24, Damian Gjiknuri, kryenegociatori socialist për ndryshimet në kodin zgjedhor, bëri një pasqyrë të përmirësimeve në kodin zgjedhor, që sipas tij, do ta minimizojnë mundësinë e deformimit të rezultatit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.811Z

Komiteti Shqipëri-PE, refuzohet futja e ndarjes territoriale në axhendë

Svoboda Shqipëria, gati për të hapur negociatat Kryetari i grupit të deputetëve socialistë dhe demokratë në Parlamentin Europian, Hanes Svoboda (Hannes Swoboda), deklaroi se Këshilli i Bashkimit Europian, jo vetëm që duhet ti japë Shqipërisë statusin e vendit kandidat, por duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.159Z

Meta Futja e grave ne parlament rruga e duhur per dekriminalizimin

0 brbr SSSAbrASS brbrNdersa kerkoi votat e grave ne zgjedhjet e se dieles kreu i LSI Ilir Meta tha se objektivi i kesaj mazhorance eshte qe ne zgjedhjet e pergjithshme qe do mbahen pas dy vitesh te arrihet barazia e plote gjinore ne Kuvendbrbr brbrNe takimin me Levizjen e Gruas per Integrimin Meta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.876Z

Futja e teknologjisë “3G”, AKEP-i hap garën kompanive celulare

Brenda këtij viti përdoruesit shqiptarë të internetit do të mund të lundrojnë në Internet duke përdorur teknologjinë “3G”. Autoriteti i Komunikimit Elektronik dhe Postar ka mbyllur fazën e konsultimit publik me kompanitë e interesuara për ofrimin e këtij shërbimi, të cilat kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.530Z

Islami: Qëllimi ynë, futja e PS-së në Parlamentin e ri

 Qëllimi kryesor i mbledhjes së asamblesë ishte pikërisht futja e Partisë Socialiste në Parlament. Pak minuta pas mbledhjes së këtij forumi të selisë rozë, deputeti i PS-së, Kastriot Islami tha se ballafaqimi numerik nuk ishte pikësynim i grupit që hartoi një rezolutë të dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.690Z

Korçë, futja e 4 sharrave në burgune Drenovës, shkarkohen 11 gardianë

KORÇË - Futja e sharrave në burgun e Drenovës në Korçë, u ka kushtuar vendin e punës 11 punonjësve të këtij institucioni. Lajmi është bërë i ditur nga drejtoria e burgut, sipas të cilëve, të shkarkuar janë 6 gardianë, 4 operatorë dhe 1 oficer. Vendimi për shkarkimet është ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.253Z

Futja ne treg e prodhimit vendas bujqesor ndikon ne uljen e cmimeve

Futja në treg e prodhimit vendas bujqësor ka ndikuar në uljen e çmimeve. Çmimet e fruta-perimeve janë ulur deri ne 50 përqind krahasuar me një muaj më parë. Megjithëse për një pjesë të konsumatorëve, çmime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama