Rezultate te kerkimit per termin: +Futja

Total: 4375
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.530Z

Islami: Qëllimi ynë, futja e PS-së në Parlamentin e ri

 Qëllimi kryesor i mbledhjes së asamblesë ishte pikërisht futja e Partisë Socialiste në Parlament. Pak minuta pas mbledhjes së këtij forumi të selisë rozë, deputeti i PS-së, Kastriot Islami tha se ballafaqimi numerik nuk ishte pikësynim i grupit që hartoi një rezolutë të dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.690Z

Korçë, futja e 4 sharrave në burgune Drenovës, shkarkohen 11 gardianë

KORÇË - Futja e sharrave në burgun e Drenovës në Korçë, u ka kushtuar vendin e punës 11 punonjësve të këtij institucioni. Lajmi është bërë i ditur nga drejtoria e burgut, sipas të cilëve, të shkarkuar janë 6 gardianë, 4 operatorë dhe 1 oficer. Vendimi për shkarkimet është ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.253Z

Futja ne treg e prodhimit vendas bujqesor ndikon ne uljen e cmimeve

Futja në treg e prodhimit vendas bujqësor ka ndikuar në uljen e çmimeve. Çmimet e fruta-perimeve janë ulur deri ne 50 përqind krahasuar me një muaj më parë. Megjithëse për një pjesë të konsumatorëve, çmime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.833Z

Prligji per sigurimet shoqerore Veliaj Futja e pensionit social

Tirane 18 korrik 2014 NOAal - Ministri i Mireqenies Sociale Erion Veliaj ka prezantuar ne Komisionin e Ekonomise projektligjin per sigurimet shoqerore dhe pensionetbr br Gjate fjales se tij Mministri Veliaj u shpreh se eshte e nevojshme futja e pensionit social pasi sipas tij ne rast te kundert nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.785Z

Rajan: “Futja në zonën euro shkatërroi Greqinë”

Autori i Lajmit: RedaksiaDr. Raghuram Rajan është mësuar të jetë gjithnjë përpara grafikëve. Ai është kryeekonomisti më i ri i emëruar në institucionin e Fondit Monetar Ndërkombëtar në vitin 2003 (40 vjeç). Në gusht 2005 ai ishte i pari që ngriti shqetësimet për risitë e rrezik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.621Z

Vasili Futja ne kalendarin e Kuvendit i reformes ne drejtesi lapsus

Transmetuar me 10062016 - 1243 Tirane 10 qershor 2016 NOAal- Nenkryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Petrit Vasili thote se palet duhet te perqendrohen per te votuar reformen ne drejtesibr br Duke folur sot per mediat ai deklaroi se ka nje qendrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.066Z

Universitetet: Futja e TVSH, shkatërrim për arsimin

Rektorët e Universiteteve: Vendimet e qeverisë po "mbysin" sipërmarrjen e lirë edhe në arsim Universitetet: Futja e TVSH, shkatërrim për arsimin "Mënyra jo transparente e hartimit të këtij ligji nga Qeveria dhe miratimi i tij nga Parlamenti, është vazhdë e një sërë qëndrimesh jo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama