Rezultate te kerkimit per termin: +Galerit

Total: 315
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.100Z

Bulqize bllokohet ngarkesa me lende drusore

Gjatë një aksioni në orët e para të mëngjesit, policia e komisariatit të Bulqizës ka bllokuar dy automjete me lëndë drusore e cila shërben për galeritë e kromit në këtë zonë. Sipas policisë, dy automje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.526Z

Vdekja minatorit në minierë, policia shoqëron 4 persona

BULQIZË- Polcia ka shoqëruar pasditen e sotme katër persona, të cilët do të mund të zbardhin tragjedinë e rëndë, të ndodhur paraditen e sotme në galeritë e mnierës së Bulqizës. Policia bën me dije se të ndaluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.527Z

Vdekja minatorit Bajram Dalipi, policia shoqëron 4 persona

BULQIZË- Polcia ka shoqëruar pasditen e sotme katër persona, të cilët do të mund të zbardhin tragjedinë e rëndë, të ndodhur paraditen e sotme në galeritë e mnierës së Bulqizës. Policia bën me dije se të ndaluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.470Z

Australia heq kufizimet për gratë e mbuluara

AUSTRALI-Qeveria e Australisë ka ndryshuar vendimin, i cili kufizonte grate e mbuluara myslimane në parlamentin e vendit. Javë më parë, ligjvënësit kanë thënë se çdokush që viziton ndërtesën me fytyrë të mbuluar, duhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.791Z

Tragjedia ne minieren e Pogradecit

“Në Beragozhdë, jeta fillon dhe përfundon në këto galeri. Pak ditë më parë, një tragjedi u mori jetën 5 të rinjve, por edhe sot gjithçka vazhdon të jetë e njëjtë. Galeritë mbeten të hapura, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.698Z

Bulqize minatoret pa pune

Gjykata urdhëroi nisjen e punës në galeritë e zones D në Bulqizë, por mëngjesin e së hënës në hyrje të fronteve të punës 66 minatorët kanë gjetur vetëm rojet e kompanisë ACR që penguan me forcë ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.398Z

Durrësi hap dyert për vizitorët

Qendrat muzeale dhe arkeologjike t qytetit t Durrsit kan hapur dje dyert n kuadr t 18 prillit, Dits Ndrkombtare t Monumenteve t Kulturs. Shum nxns t shkollave, qytetar, por edhe turist t huaj kan vizituar pa pages monumentet m t njohura t qytetit antik, kur n kuadr t ksaj dite n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama