Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Shqiptare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.172Z

Gjergj Bojaxhi: Gazeta Shqiptare gënjen, nuk kam dhënë asnjë intervistë për të!

Share Në ballinën e Gazetës Shqiptare njoftohej sot se Gjergj Bojaxhiu ka deklaruar se është ende anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së. Në brendësi të gazetës thuhet se kanë kontaktuar dje Bojaxhiun, pas deklaratës së Kreshnik Spahiut në Top Story, se ai,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.093Z

Anila Basha: Largimi im nga puna dhe si ndryshoi kurs Gazeta Shqiptare

Ish- drejtoresha e Gazeta Shqiptare shpjegon në një intervistë largimin e saj nga puna pasi grupi mediatik ku bënte pjesë kjo gazetë u ble nga dy biznesmenë shqiptarë Ju pas katër vitesh si drejtore, nuk po e drejtoni më Gazeta Shqiptare. Në media u fol për shkarkimin tuaj, ndërkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.540Z

Gazeta amerikane shkruan për zgjedhjet shqiptare

Gazeta prestigjioze "New York Times" ka botuar një shkrim për situatën parazgjedhore dhe zhvillimet e tjera në vendin tonë. Gazeta thekson se këto zgjedhje, janë gati-gati një ndeshje gladiatorësh mes: kryetarit të PD-së, Berisha, dhe sfidantit të tij, Rama. Në këtë artikull i vihet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.728Z

Në Bruksel u përurua gazeta “Albania” e bashkësisë shqiptare të Belgjikës

Në gjurmët e  revistës “Albania”, themeluar dhe botuar në Bruksel në fund të shekullit XIX (1897 - 1900)) nga atdhetari, prozatori, publicisti, eseisti, poeti, kritiku letrar, politikani, diplomati Faik Konica, këto ditë u përurua po në Bruksel gazeta ALBANIA, me synimin f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.063Z

Familja Meta- Berisha po blejnë News 24, Gazeta Shqiptare dhe Radio RASH

Dy biznesmenë shqiptarë, njëri përfaqësues i bizneseve të Familjes Berisha në një bankë në Tiranë dhe tjetri i njohur si pjesë e biznesit të Ilir Metës, janë duke përfunduar kontratën për blerjen e grupit mediatik News 24, ku bëjnë pjesë dhe Gazeta Shqiptare, radio RASH dhe port

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.962Z

Gazeta kroate: Njihuni me gazetaren më seksi shqiptare (Video)

Gazeta e famshme kroate, "Index.Hr" ka bërë një artikull për gazetaren shqiptare, Greta Hoxha e cila nuk është e veçant për asgjë, përveç veshjes të saj gjatë prezantimit të lajmeve. Gazetarja e "Zjarr Tv"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.914Z

PD: Gazeta Shqiptare realizoi një truk mediatik

Sot një gazetë e përditshme ka pretenduar se numri i rradhës i Gazetës së tyre është bllokuar dhe nuk ka dalë një qarkullim, duke aluduar se shkaku ka qenë lajmi që është publikuar në të. E vërteta është se kemi të bëjmë me një truk të pastër të medias në fjalë. Në t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama