Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Sot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.191Z

Gazeta italiane shpërthen: Bastardë islamikë

Gazeta italiane Libero ka shpërthyer pas akteve terroriste të djeshme. Ajo është hapur sot me titullin e madh Bastardë islamikë. Guvernatori lombard (ish-ministër i Brendshëm i Italisë) Roberto Maroni, e cilësoi titullin një sintezë perfekte. Por, ky titull ka ngjallur shumë komente.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.099Z

Gazeta nxjerrë 'Zërin' e pesëmijtë

16 vite punë, hulumtim e raportim. Por edhe çmime prestigjioze. Me punë të palodhshme nga gazetarë e redaktorë të shumtë, gazeta "Zëri" po shënon sot numrin jubilar të pesëmijtë. Ky përvjetor e gjeti "Zërin" me një dizajn të ri, më të pranueshëm për lexuesit. Një motivim për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.741Z

Meta-Prifti, Gazeta Shqiptare publikon sot dosjen sekrete

TIRANE-Prokuroria e Përgjithshme ka arritur në konkluzionin se ish- zv/kryeministri, Ilir Meta ka kryer veprën penale të korrupsionit aktiv. Ndërsa ish-ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti, atë të korrupsionit pasiv. Për këtë arsye organi i akuzës i ka kërkuar dy ditë më parë Kuvendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.432Z

Gazeta franceze: Shqiptarë, ejani sa herë të doni!

Mediat e huaja, e kryesisht ato franceze, në artikujt dhe materialet e publikuara dhe transmetuara sot, përgëzojnë shqiptarët për tifozëri të kulturuar ndaj kombëtares së tyre kuq e zi. Nisur nga takimi i mbrëmshëm mes Francës dhe Shqipërisë, në publikimet e ditës së sotme, medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.255Z

Gazeta rumune Sporturilor “vlerëson” Kastratin me notën 10

Shtypi rumun dhe përkatësisht gazeta "Sporturilor" në numrin e saj të botuar sot në Rumani ka gjetur kohën dhe të tallet me sulmuesin shqiptar, zëvendësuesin Bekim Kastrati, lojtarin e Oto Baric q ëi dha mundësi Rumanisë të shënonte golin e parë dhe vendimtar. Ja si shkruan Gazeta Spo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.026Z

Bllokohet Gazeta Shqiptare, opozita akuzon kryeministrin

 Gazeta Shqiptare denoncoi dje bllokimin e shpërndarjes së saj në tregun e kryeqytetit. Sipas kryeredaktores Anila Basha të gjitha kopjet e gazetës të parashikuara për t’u hedhur në Tiranë janë blerë në pikën qendrore të shpërndarjes. Kjo gazetë në numrin e saj të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.669Z

Kolumbi, gazeta Hoy kundër gjyqtarit spanjoll: Bir ku

Liria e shtypit duhet respektuar, por kjo është një tjetër gjë. Gazeta kolumbiane Hoy, titullonte sot në mëngjes në të gjithë faqen e saj: Arbitro español: hijo de la gran puta madre que te pariò!”, ose Gjyqtari spanjoll: bir i ku…  së madhe që të ka lindur. Nuk ka nevoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama