Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.602Z

Mbyllet gazeta Shqip

Gazeta Shqip nuk do të dalë më në treg çdo ditë sikundër ka qenë deri më tani. Drejtuesit e saj kanë vendosur ta mbyllin versionin e përditshëm në print, me përjashtim të fundjavës, kur do të ketë një numër, raporton Lapsi.al. Ndërkohë gazeta do të funksionojë përditë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.793Z

Ndalohet gazeta iraniane

Agjencia shtetërore e lajmeve në Iran, IRNA, njoftoi se gazeta udhëheqëse reformiste e vendit të jetë ndaluar për dy muaj për shkak të “shpërndarjes së gënjeshtrave”. Nuk u dhanë detaje të mëtejshme, por gazeta p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.333Z

Rihapet gazeta studenti

Ribotohet gazeta Studenti.Ajo i perket te gjithe studenteve te universitetit te Tiranes. Kjo gazete eshte jo politike dhe fokusohet tek studnetet dhe shqetesimet e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.335Z

Ridel sërish gazeta "Studenti"

Ridel sërish në treg gazeta "Studenti". Një inistiativë tërësisht rinore, por këtë herë e mbështetur nga një sponsor, i cili ka garantuar edhe vijueshmërinë e këtij organi që përfaqëson zërin e studentëve. Kryeredaktori i gazetës Alvi Kuka, shprehet se këtë herë gazeta del me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.899Z

Greqi mbyllet gazeta Apogjevmatini

Kriza ekonomike ne Greqi ka gjunjezuar edhe nje tjeter gazete historike te vendit. Borxhet e medha kane detyruar dje botuesin e se perdishmes Apogjevmatini Kostas Sarandopoulos te terheqe kerkesen e dorezuar ne gjykate per perfshirjen ne nenin 99 te Kodit te falimentimit permes te cilit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Gazeta Tema date 7 Tetor

Kjo eshte faqja e pare e gazetes Tema, date 7 tetor 2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Gazeta Tema, datë 4 tetor

Kjo është faqe e parë e gazetës TemA, datë 4 tetor 2012

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama