Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.333Z

Rihapet gazeta studenti

Ribotohet gazeta Studenti.Ajo i perket te gjithe studenteve te universitetit te Tiranes. Kjo gazete eshte jo politike dhe fokusohet tek studnetet dhe shqetesimet e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.335Z

Ridel sërish gazeta "Studenti"

Ridel sërish në treg gazeta "Studenti". Një inistiativë tërësisht rinore, por këtë herë e mbështetur nga një sponsor, i cili ka garantuar edhe vijueshmërinë e këtij organi që përfaqëson zërin e studentëve. Kryeredaktori i gazetës Alvi Kuka, shprehet se këtë herë gazeta del me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.899Z

Greqi mbyllet gazeta Apogjevmatini

Kriza ekonomike ne Greqi ka gjunjezuar edhe nje tjeter gazete historike te vendit. Borxhet e medha kane detyruar dje botuesin e se perdishmes Apogjevmatini Kostas Sarandopoulos te terheqe kerkesen e dorezuar ne gjykate per perfshirjen ne nenin 99 te Kodit te falimentimit permes te cilit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Gazeta Tema date 7 Tetor

Kjo eshte faqja e pare e gazetes Tema, date 7 tetor 2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Gazeta Tema, datë 4 tetor

Kjo është faqe e parë e gazetës TemA, datë 4 tetor 2012

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.191Z

Gazeta italiane shpërthen: Bastardë islamikë

Gazeta italiane Libero ka shpërthyer pas akteve terroriste të djeshme. Ajo është hapur sot me titullin e madh Bastardë islamikë. Guvernatori lombard (ish-ministër i Brendshëm i Italisë) Roberto Maroni, e cilësoi titullin një sintezë perfekte. Por, ky titull ka ngjallur shumë komente.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.349Z

Ceceni, Novaya Gazeta le Grozny

“Novaya Gazeta” ka lene Cecenine. Pas vrasjes se dy aktivisteve te saj per te drejtat e njeriut, gazeta ruse ne te cilen shkruante edhe Anna Politkovskaya ka lajmeruar se do te largoje gazetaret e saj nga vendi. Lajmin e ka bere te ditur vete kompania ne nje komunikate te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama