Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Gazeta Tema date 7 Tetor

Kjo eshte faqja e pare e gazetes Tema, date 7 tetor 2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Gazeta Tema, datë 4 tetor

Kjo është faqe e parë e gazetës TemA, datë 4 tetor 2012

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.191Z

Gazeta italiane shpërthen: Bastardë islamikë

Gazeta italiane Libero ka shpërthyer pas akteve terroriste të djeshme. Ajo është hapur sot me titullin e madh Bastardë islamikë. Guvernatori lombard (ish-ministër i Brendshëm i Italisë) Roberto Maroni, e cilësoi titullin një sintezë perfekte. Por, ky titull ka ngjallur shumë komente.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.349Z

Ceceni, Novaya Gazeta le Grozny

“Novaya Gazeta” ka lene Cecenine. Pas vrasjes se dy aktivisteve te saj per te drejtat e njeriut, gazeta ruse ne te cilen shkruante edhe Anna Politkovskaya ka lajmeruar se do te largoje gazetaret e saj nga vendi. Lajmin e ka bere te ditur vete kompania ne nje komunikate te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Gazeta qe vrau friken

Transmetuar me 05012014 - 2259 Mitro ela PUBLICITET Ne kerkim te kryeredaktorit une kisha biseduar edhe me Precin Si kandidature mund te ishte edhe Frrok upi Kishim punuar se bashku ne gazeten Zeri i Popullit Te dy na kishte ndjekur i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.173Z

Zgjedhjet, bravo gazeta START!

Te thuash " Start", ka kuptim shume. Cdo gje e ka nje pike te nisjes, dhe eshte e bukur qe nisja eshte plot vrull, deshire,perkushtim. Eshte e bukur kur ky start nuk eshte ne menyre individuale. Te jetosh ne nje largesi, ne pamundesi per te pare ato qe deshiron prej kohesh ti shohish, nuk eshte e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.657Z

Njoftim nga Gazeta TemA

Te nderuar lexues, Gazeta TemA ne versionin e saj online ka hasur ne veshtiresi teknike per nje kohe te gjate, rreth dy jave. Stafi i saj e vlereson durimin tuaj dhe shpreson ne nje mirekuptim reciprok. E gjithe vonesa ne hapjen e faqes apo mos shfaqja e saj, lidhet me detyrimet teknike qe TemA ka s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama