Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.349Z

Ceceni, Novaya Gazeta le Grozny

“Novaya Gazeta” ka lene Cecenine. Pas vrasjes se dy aktivisteve te saj per te drejtat e njeriut, gazeta ruse ne te cilen shkruante edhe Anna Politkovskaya ka lajmeruar se do te largoje gazetaret e saj nga vendi. Lajmin e ka bere te ditur vete kompania ne nje komunikate te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Gazeta qe vrau friken

Transmetuar me 05012014 - 2259 Mitro ela PUBLICITET Ne kerkim te kryeredaktorit une kisha biseduar edhe me Precin Si kandidature mund te ishte edhe Frrok upi Kishim punuar se bashku ne gazeten Zeri i Popullit Te dy na kishte ndjekur i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.173Z

Zgjedhjet, bravo gazeta START!

Te thuash " Start", ka kuptim shume. Cdo gje e ka nje pike te nisjes, dhe eshte e bukur qe nisja eshte plot vrull, deshire,perkushtim. Eshte e bukur kur ky start nuk eshte ne menyre individuale. Te jetosh ne nje largesi, ne pamundesi per te pare ato qe deshiron prej kohesh ti shohish, nuk eshte e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.657Z

Njoftim nga Gazeta TemA

Te nderuar lexues, Gazeta TemA ne versionin e saj online ka hasur ne veshtiresi teknike per nje kohe te gjate, rreth dy jave. Stafi i saj e vlereson durimin tuaj dhe shpreson ne nje mirekuptim reciprok. E gjithe vonesa ne hapjen e faqes apo mos shfaqja e saj, lidhet me detyrimet teknike qe TemA ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.476Z

Bllokohet gazeta Tema

Forcat e policise se shtetit kane rrethuar gazeten “Tema” duke kerkuar te nxjerrin me force nga godina punonjesit dhe drejtuesin e saj Mero Baze. Por kundershtimi i tyre dhe mberritja e menjehershme e mediave ka sprapsur aksionin e policise qe eshte larguar menjehere. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.099Z

Gazeta nxjerrë 'Zërin' e pesëmijtë

16 vite punë, hulumtim e raportim. Por edhe çmime prestigjioze. Me punë të palodhshme nga gazetarë e redaktorë të shumtë, gazeta "Zëri" po shënon sot numrin jubilar të pesëmijtë. Ky përvjetor e gjeti "Zërin" me një dizajn të ri, më të pranueshëm për lexuesit. Një motivim për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.026Z

Bllokohet Gazeta Shqiptare, opozita akuzon kryeministrin

 Gazeta Shqiptare denoncoi dje bllokimin e shpërndarjes së saj në tregun e kryeqytetit. Sipas kryeredaktores Anila Basha të gjitha kopjet e gazetës të parashikuara për t’u hedhur në Tiranë janë blerë në pikën qendrore të shpërndarjes. Kjo gazetë në numrin e saj të fundit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama