Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Gazeta qe vrau friken

Transmetuar me 05012014 - 2259 Mitro ela PUBLICITET Ne kerkim te kryeredaktorit une kisha biseduar edhe me Precin Si kandidature mund te ishte edhe Frrok upi Kishim punuar se bashku ne gazeten Zeri i Popullit Te dy na kishte ndjekur i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.173Z

Zgjedhjet, bravo gazeta START!

Te thuash " Start", ka kuptim shume. Cdo gje e ka nje pike te nisjes, dhe eshte e bukur qe nisja eshte plot vrull, deshire,perkushtim. Eshte e bukur kur ky start nuk eshte ne menyre individuale. Te jetosh ne nje largesi, ne pamundesi per te pare ato qe deshiron prej kohesh ti shohish, nuk eshte e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.657Z

Njoftim nga Gazeta TemA

Te nderuar lexues, Gazeta TemA ne versionin e saj online ka hasur ne veshtiresi teknike per nje kohe te gjate, rreth dy jave. Stafi i saj e vlereson durimin tuaj dhe shpreson ne nje mirekuptim reciprok. E gjithe vonesa ne hapjen e faqes apo mos shfaqja e saj, lidhet me detyrimet teknike qe TemA ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.476Z

Bllokohet gazeta Tema

Forcat e policise se shtetit kane rrethuar gazeten “Tema” duke kerkuar te nxjerrin me force nga godina punonjesit dhe drejtuesin e saj Mero Baze. Por kundershtimi i tyre dhe mberritja e menjehershme e mediave ka sprapsur aksionin e policise qe eshte larguar menjehere. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.099Z

Gazeta nxjerrë 'Zërin' e pesëmijtë

16 vite punë, hulumtim e raportim. Por edhe çmime prestigjioze. Me punë të palodhshme nga gazetarë e redaktorë të shumtë, gazeta "Zëri" po shënon sot numrin jubilar të pesëmijtë. Ky përvjetor e gjeti "Zërin" me një dizajn të ri, më të pranueshëm për lexuesit. Një motivim për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.026Z

Bllokohet Gazeta Shqiptare, opozita akuzon kryeministrin

 Gazeta Shqiptare denoncoi dje bllokimin e shpërndarjes së saj në tregun e kryeqytetit. Sipas kryeredaktores Anila Basha të gjitha kopjet e gazetës të parashikuara për t’u hedhur në Tiranë janë blerë në pikën qendrore të shpërndarjes. Kjo gazetë në numrin e saj të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.063Z

Gazeta zvicerane: Tirana, një metropol i vërtetë

Gazeta zvicerane, Tages Anzeiger, i kushton një reportazh zgjedhjeve në Shqipëri, duke u përqendruar në kryeqytetin, Tiranë. Në reportazh thuhet se qyteti është kthyer nga një vend provincial në një metropol të vërtetë. Qytetin mund ta shijosh nga lart duke udhëtuar me një teleferik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama