Rezultate te kerkimit per termin: +Gazetari

Meta: total 1000 / total_found 11938 / time 0.005 / keyword[0] gazetari / docs[0] 11938 / hits[0] 20065 /
Me këto lekë blihet pushteti, në strofkullën e një trafikanti droge! (Video)
  • 2019-02-23

Me këto lekë blihet pushteti, në strofkullën e një trafikanti droge! (Video)

Mediat e huaja vazhdojnë ti bëjnë jehonë trafikut të drogës nga Shqipëria drejt Italisë. Televizioni shtetëror italian, “Rai 2”, ka bërë një raportim nga Shqipëria, ku tregon se biznesi i drogës vazhdon mes Italisë dhe Shqipërisë, edhe pse qeveria ka trumbetuar me të ma

No Pic available
  • 2019-02-23

Kronika e Rai 2 për drogën, Spahiu: Mesazh për eurodeputetët që mbrojnë Rilindjen

Një ditë më parë, televizioni shtetëror italian, Rai 2, ka bërë një raportim nga Shqipëria, ku tregon se biznesi i drogës vazhdon mes Italisë dhe Shqipërisë, edhe pse qeveria ka trumbetuar me të madhe se bëhet fjalë për një kujtim të largët. Gazetari italian zbuloi edhe një deta

Gazetari Bolino: PS dhe LIBRA-s i janë vjedhur vota në 2017-ën
  • 2019-02-22

Gazetari Bolino: PS dhe LIBRA-s i janë vjedhur vota në 2017-ën

Gazetari Karo Bolino, i ftuar në emisionin Të Paekspozuarit, ka denoncuar disa raste sipas tij të vjedhjes së votave që i janë bërë Partisë Socialiste dhe Partisë LIBRA. Në një debat televiziv me deputetin e PD-së, Enkelejd Alibeaj, Bolino tha se në zgjedhjet parlamentare të vitit 201

Zbërthehet Kokëdhima: 20 mijë $ për 1 leje ndërtimi, bëra sherr me Ramën
  • 2019-02-19

Zbërthehet Kokëdhima: 20 mijë $ për 1 leje ndërtimi, bëra sherr me Ramën

Gjatë intervistës në emisionin A Show, ish-deputeti i PS-së Koço Kokëdhima nuk i shpëtoi provokimeve të gazetarit Adi Krasta, duke zbuluar disa detaje nga një përplasje e tij me kryeministrin Edi Rama. Gazetari e pyeti nëse ai ishte në dijeni për gjëra që mund ta dëmtonin kryeminist

Mandatet/ Fevziu: Mund të ketë përplasje civile, ja roli i Metës në këtë histori
  • 2019-02-19

Mandatet/ Fevziu: Mund të ketë përplasje civile, ja roli i Metës në këtë histori

Opozita e bashkuar ka vendosur të djegë mandatet parlamentare duke tensionuar edhe më tepër klimën politike në Shqipëri, teksa ka ndezur alarmin e kuq edhe tek ndërkombëtarët, të cilët po bëjnë thirrje kundër vendimit. Gazetari i njohur Blendi Fevziu, duke komentuar situatën e krijua

Do e helmoja me kafe, dalin pamjet që sqarojnë takimin Salianji-Ahmetaj (FOTO)
  • 2019-02-13

Do e helmoja me kafe, dalin pamjet që sqarojnë takimin Salianji-Ahmetaj (FOTO)

Nuk do pyes se çfarë dyshimesh ngjall? Po bënim komplot kundër PD apo E kisha ftuar zotin Salianjin për kafe që ta helmoja, i kam hedhur edhe helm në kafe por më rezulton që nuk e ka kapur helmi. Kështu deklaronte dje në studion e News 24, ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj teksa kome

No Pic available
  • 2019-02-11

Sauditët: Nuk e dimë ku është trupi i Khashoggit, të arrestuarit nuk tregojnë

Ministri i Jashtëm i Arabisë Saudite, Adel al-Jubeir, ka thënë se Riadi ende nuk është në dijeni se ku janë mbetjet e trupit të gazetarit të vrarë, Jamal Khashoggi. Riadi nuk e di vendndodhjen e trupit të disidentit Jamal Khashoggi, pavarësisht se ka arrestuar ekipin saudit që e vrau a