Rezultate te kerkimit per termin: +Gazmend +Oketa

Total: 1923
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.257Z

TemA TV/ Jonathan Moore, drekë pune me Sekretarin e Përgjithshëm të FRD, Gazmend Oketa (VIDEO)

Drejtori për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit, Jonathan Moore, pati një drekë pune me Sekretarin e Përgjithshëm të Frymës së Re Demokratike, Gazmend Oketa. Të dy janë takuar në lokal Piazza në Durrës. Gazeta Bulevard bën me dije se në qendër t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.226Z

Rimandatohet qeverisja “Berisha”, 73 vota për ministrin e ri të Mbrojtjes Gazmend Oketa

Kuvendi miratoi dje zyrtarisht deputetin e PD-së Gazmend Oketa Minisëtr të Mbrojtjes. Me 73 vota pro, asnjë kundër, asnjë abstenim deputetët e mazhorancës miratuan dekretin e Presidentit të Republikës për emërimin e zotit Gazmend Oketa në postin e Ministrit të Mbrojtjes. Gjithashtu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.481Z

Durrësi, Gazmend Oketa, favorit për kreun e PD-së

Zbardhen emrat e dy kandidatëve për postin e kryetarit të PD-së në Durrës. Ministri Oketa njihet si mbështetës i presidentit Bamir Topi Gazmend Oketa dhe Igli Care janë kandidatët kryesorë për postin e kryetarit të Partisë Demokratike në Durrës. Burime të sigurta kanë bërë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.554Z

Mazhoranca rrëzon Topin dy herë, nuk voton Sali Shehun, Gazmend Oketa voton pro

Share (E PERDITESUAR)- Dy dekrete të presidentit Bamir Topi janë rrëzuar brenda një dite nga Kuvendi. Pas rrëzimit të dekretit të kreut të shtetit mbi ligjin e plehrave, mazhoranca ka rrëzuar edhe kandidaturën e Sali Shehut me 75 vota kundër, 1 pro. Por ky votim k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.382Z

Gazmend Oketa: Pas reformës politikanë të lartë rrezikojnë burgun

Sekretari i Përgjithshëm i FRD-së, Gazmend Oketa, nuk beson se reforma në drejtësi do të sjellë ndonjë ndryshim të madh përveç propagandës së vetë politikës. Votimin e 21 korrikut Oketa nuk e quan konsensus real, ndërkohë që apelon për fillimin nga puna të reformës së re zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.065Z

Oketa:

Zevendeskryeministri Gazmend Oketa ka komentuar edhe njehere dreken e organizuar nga presidenti Bamir Topi ne Durres. Gjate nje interviste per mediat vizive, Oketa eshte shprehur se ajo ishte nje dreke e thjeshte mes miqsh, qe nuk duhet perceptuar ne menyre politike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.366Z

Siguria largohet Oketa

E enjte 22 Nentor 2012 1650 GAZMEND OKETA Deputeti i Frymes se Re Demokratike Gazmend Oketa largohet nga komisioni i sigurise dhe ne vend te tij do te shkoj deputeti i PD Bedri Hoxha. Vendimi eshte marr pas kerkeses se kreut te grupit parlamentar demokrat Astrit Patozi derguar Kuvendit te Shqip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama