Rezultate te kerkimit per termin: +Genc +Pollo

Total: 3781
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.942Z

Genc Pollo, një mashtrim i radhës!

Nga Alfred Peza Kryetari i Komisionit Parlamentar per Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, z. Genc Pollo doli sot para mediave, per te kumtuar nje tjeter te pavertete te madhe, ne aradhen e te pavertetave qe prodhon ne menyre permanente sa here qe i jepet rasti. Ai deklaroi se opozita bojkot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.555Z

Genc Pollo uron Bashën

24-07-2013 / Gazeta 55 Ministri i Teknologjisë dhe Inovacionit, Genc Pollo ka qenë i pari i cili përmes Facebook-ut i ka uruar fitoren kreut të ri të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.“Urime Lul Bashës, kryetar i porsazgjedhur i Partisë Demokratike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.023Z

Genc Pollo dënon incidentin

16/03/2005  Kryetari i Partisë Demokrate të Re, Genc Pollo, dënoi ashpërsisht sulmin kundër jetës së Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, dhe kërkoi zbulimin, kapjen dhe vënien para drejtësisë të atentatorëve. “Atentati i sotëm kundër jetës së Presidentit të Kosov�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.522Z

Sa milionë dollarë humbi Genc Pollo në Qipro?

Falimentimi i bankave në Qipro solli një reagim të madh për botën e financave. Por ky falimentim dhe më pas ndërhyrja e qeverisë me tkurjen e depozitave ishte një lajm që goditi fort një pjesë të korrupsionit dhe parave të pista në botë, kryesisht Rusi dhe Ballkan. Bankat në Qip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.734Z

Bllokimi i komisionit, Peza: Të shkarkohet Genc Pollo

DEBATET Vijojnë përplasjet mes PS-së dhe PD-së për memon e AMA-s Alfred Peza - Zoti Pollo, ju bëj thirrje të tërhiqeni urgjentisht nga ky pozicion absurd, ligjor dhe në kundërshtim me të gjitha rregullat dhe mënyrën e funksionimit të komisioneve parlamentare Genc Pollo - Për çësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.551Z

Genc Pollo hakmerret ndaj Fatos Hoxhës

Share Nga Bledi Mane- Public Enemy facebook.com/bledi.mane   Tomor Mullaraj mësuesi im i matematikës në kohën e gjimnazit nuk jeton më. Ish kryetari i Partisë Demokratike u vra pabesisht gjatë mbledhjes së Këshillit bashkiak të Përmetit në 9 mars 1997. Ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.200Z

Pse hesht Genc Pollo për vjedhjen e 8.8 milionë eurove?

Partia Demokratike akuzoi dy ditë më parë kryeministrin Edi Rama se i ka dhënë një miku të tij një tender pa garë për mirëmbajtjen e rrjetit dixhital në RTSH. Sekretarja për marrëdhëniet me publikun, Grida Duma tha se kompania IDEA-Tel, e cila është një firmë e afërt me minist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama