Rezultate te kerkimit per termin: +Genc +Pollo

Total: 3781
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.734Z

Bllokimi i komisionit, Peza: Të shkarkohet Genc Pollo

DEBATET Vijojnë përplasjet mes PS-së dhe PD-së për memon e AMA-s Alfred Peza - Zoti Pollo, ju bëj thirrje të tërhiqeni urgjentisht nga ky pozicion absurd, ligjor dhe në kundërshtim me të gjitha rregullat dhe mënyrën e funksionimit të komisioneve parlamentare Genc Pollo - Për çësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.551Z

Genc Pollo hakmerret ndaj Fatos Hoxhës

Share Nga Bledi Mane- Public Enemy facebook.com/bledi.mane   Tomor Mullaraj mësuesi im i matematikës në kohën e gjimnazit nuk jeton më. Ish kryetari i Partisë Demokratike u vra pabesisht gjatë mbledhjes së Këshillit bashkiak të Përmetit në 9 mars 1997. Ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.200Z

Pse hesht Genc Pollo për vjedhjen e 8.8 milionë eurove?

Partia Demokratike akuzoi dy ditë më parë kryeministrin Edi Rama se i ka dhënë një miku të tij një tender pa garë për mirëmbajtjen e rrjetit dixhital në RTSH. Sekretarja për marrëdhëniet me publikun, Grida Duma tha se kompania IDEA-Tel, e cila është një firmë e afërt me minist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.485Z

Genc Pollo, inspirues i sulmit ndaj Sokol Olldashit

Sulmi ndaj ministrit te Transportit, Sokol Olldashi, eshte inspiruar nga ministri tjeter ne kabinetin qeveritar "Berisha", Genc Pollo. Burime konfidenciale te gazetes "Panorama" bejne te ditur se sulmi ndaj ministrit Olldashi eshte i inspiruar dhe frymezuar nga ministri per Inovacionin dhe Teknologj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.643Z

Genc Pollo, në konkurs si parashutist

Personazhet shqiptarë të politikës vitet e fundit i kemi parë dhe ndjekur në argëtime nga më të ndryshmet… që nga sporti i futbollit, volejbollit, dhe notit.., por ky i fundit ama na ka surprizuar të gjithëve. Për faktin se padyshim që është një nga sporte me adrenalinën më të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.611Z

Genc Pollo, inauguron investimin dy miliardesh

BERAT- Qeveria shqiptare ka akorduar dhe dy miliarde leke te tjera per rruget e Beratit, pas investimit prej gjashte miliarde lekesh, per rrugen hyrese te ketij qyteti. Paraditen e djeshme, zv/kryeministri Genc Pollo, qe kryeson edhe listen e kandidateve te Partise Demokratike per kete qark, ka prer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.629Z

A duhet besuar Genc Pollo kur flet për para?

Share Nga Lorenc Vangjeli* Ka teori të tëra, herë shkencore, herë praktike, here pjesë të legjendave urbane, që pretendojnë se bota ngrihet dhe mbahet në këmbë në kultin e trekëndëshit. Për shembull, thonë se kulmet e tij janë pushteti, seksi dhe vdekja. Thon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama