Rezultate te kerkimit per termin: +Genc +Pollo

Total: 3781
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.611Z

Genc Pollo, inauguron investimin dy miliardesh

BERAT- Qeveria shqiptare ka akorduar dhe dy miliarde leke te tjera per rruget e Beratit, pas investimit prej gjashte miliarde lekesh, per rrugen hyrese te ketij qyteti. Paraditen e djeshme, zv/kryeministri Genc Pollo, qe kryeson edhe listen e kandidateve te Partise Demokratike per kete qark, ka prer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.629Z

A duhet besuar Genc Pollo kur flet për para?

Share Nga Lorenc Vangjeli* Ka teori të tëra, herë shkencore, herë praktike, here pjesë të legjendave urbane, që pretendojnë se bota ngrihet dhe mbahet në këmbë në kultin e trekëndëshit. Për shembull, thonë se kulmet e tij janë pushteti, seksi dhe vdekja. Thon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.993Z

SHENIM/ Një gjerman dhe Genc Pollo në krah të Lulit

Basha, Pollo dhe zyrtari gjerman Gjithçka nis me Edit Harxhin, ish- zëvendësministren e Jashtme, që organizon një seminar dhe fton ndonjë zyrtar të huaj për të bërë ndonjë deklaratë që PD ta interpretojë sipas dëshirës. Këtë herë një zyrtar gjerman mbërriti në zyrën e Lulz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.507Z

Genc Pollo rikthehet në shtëpinë e vjetër

Nëntë vjet ndarje dhe distancë mes njëri-tjetrit, por që dje u finalizua me shtrëngim duarsh dhe njësim të dy partive të djathta. Lideri i PD-së, Sali Berisha, dhe ai i PDR-së, Genc Pollo, lajmëruan nisjen e procesit të shkrirjes në një parti të vetme. Para mediave të grumbulluara n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.571Z

Genc Pollo, rikthimi i “djalit plëngprishës” ne Partine Demokratike

Duket se “djali plëngprishës”, Genc Pollo, po synon me forcë rikthimin në gjirin e Partisë Demokratike, nga e cila u largua me bujë në vitin 1999. Nënkryetari i Partisë Demokrate të Re, Tritan Shehu, ka bërë të ditur dje synimin e hapur të PDR-së për t’u bashkuar me demokratë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.584Z

Genc Pollo: “Do vijojmë rritjen e pensioneve”

15-06-2013 / Gazeta 55 Ministri i Inovacionit, takim në Berat me pensionistët e qytetitNë vijim të takimeve të tij në qarkun e Beratit, Ministri i Inovacionit dhe TIK, njëkohësisht kryesuesi i listët së PD-së në këtë qark, G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.850Z

Genc Pollo: 200 mijë maturantët janë të prirur të votojnë masivisht PD-në

Ministri i Inovacionit, Genc Pollo, duke folur për gazetën Mapo, thotë se 200 mijë maturantët që votojnë për herë të parë janë të prirur të votojnë masivisht PD-në. Me konsolidimin e të gjitha partive të vitit 2009 në koalicionet rreth PD e PS dhe me shifrat e ati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama