Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Strazimiri

Total: 1809
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.305Z

FOTOT/ Krahëçelikët e PD-së, Arben Ristani e Gent Strazimiri

Krahëçelikët e PD-së, Arben Ristani e Gent Strazimiri, kanë hequr kostumet këtë fundjavë. Ata kanë udhëtuar drejt Lagunës së Karavastasë me një grup motoçiklistësh. Përveç armëve (Strazimiri) dhe alkoolit (Ristani), dy deputetët e PD-së kanë si pasion edhe motorët dhe nuk m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

Policia nis procedimin penal për deputetin e PD-së, Gent Strazimiri

Policia e Tiranës ka nisur procedim penal për deputetin e PD-së, Gent Strazimiri, pasi u kap me një armë pa leje në protestën e sotme. Burimet brenda Policisë saktësojnë se forcat blu kanë referuar edhe materialin përkatës në Prokurori për rastin në fjalë. Deputeti i PD-së, Str

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.946Z

Protesta, Gent Strazimiri me pistoletë në brez: Jam i armatosur 24 orë në ditë!

Bashkia e Tiranës akuzon Gent Strazimirin, duke thënë se ai ka qenë në protestë i armatosur. Në një deklaratë për mediat, Bashkia thotë se deputeti i opozitës, njëkohësisht ka goditur efektivët e policisë. Deputetët demokrat jo vetëm që kanë dhunuar fizikisht forcat e rendit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.196Z

Gent Strazimiri: Lajmi për vëllain e Enkelejd Alibeaj është i vërtetë

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, ka thënë se lajmi për arrestimin e vëllait të Enkeljd Alibeaj është i vërtetë. I ftuar në emisionin Fakt të gazetarit Çim Peka, deputeti  Strazimiri tha se po të kishte qenë sajesë do ta kishin bërë për dikë tjetër. Ai ka konf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.939Z

SKANDALI/ Gent Strazimiri me pistoletë në brez, në protestën e PD-së

Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, ka shkuar me pistoletë në brez në protestën e sotme të PD-së kundër parkut të lojërave të fëmijëve. Këtë gjë e tregon edhe kjo foto. Bashkë me deputetët e tjerë, ai është përplasur fizikisht me policinë. Në rast të degradimit të situat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.921Z

PS: Denoncohet për presion zv/ ministri i Brendshëm, Gent Strazimiri

Partia Socialiste ka vënë një numër të posaçëm telefoni në dispozicion të qytetarëve që hasin vështirësi në procesin e votimit, apo në raste kërcënimesh nga njerëz në pushtet dhe sipas saj, në këtë numër është denoncuar edhe zv/ ministri i Brendshëm Gent Strazimiri. Numri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.168Z

Gent Strazimiri reagon për orën e shtrenjtë: Nuk është imja, unë skam gusto ruralësh

Gent Strazimiri thotë se ora e shtrenjtë, e cila u kthye në hit pas protestës së një jave më parë të PD-së, pas fotos së publikuar nga Armando Babani, nuk është e tija. Ai shprehet se nuk ka shije rurale, si protestuesi i PD-së që e mbante në dorë atë orë. Nuk është gustoja i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama