Rezultate te kerkimit per termin: +Gerardo +Tata +Martino

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.981Z

Argjentinasi Gerardo Martino, trajneri i ri i Barcelonës

Barcelona e ka zgjedhur, është Gerardo Martino trajneri i saj i ri. Klubi blaugrana i beson argjentinasit drejtimin e skuadrës pas largimit të papritur të Tito Vilanoës, si pasojë e përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore. Udh&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.773Z

Tata Martino nuk ka nevojë për merkato

Barcelona nuk do të hyjë në merkato për asnjë mbrojtës. Blaugranët nuk do të blejnë një mbrojtës në ditën e fundit të merkatos verore, deklaroi trajneri i kampionëve të Spanjës në fuqi, Gerardo Martino. Sipas drejtuesit të katalanasve, klubi i tij nuk ka nevojë për këtë përfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.098Z

Skolari në stolin e Barcelonës? Tata Martino takohet me Mesin

Rosell kërkon trajnerin brazilian pas përfundimit të Kampionatit Botëror Skolari - Disa vite më parë, trajneri brazilian deklaroi se do të ishte ëndërr e çdokujt të ulej në stolin e Barcelonës Luiz Felipe Skolari mund të ulet në pankinën e Barcelonës duke filluar nga sezoni i ardhs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.348Z

Tata Martino: Ndaj Milanit na pret një sfidë e vështirë

Trajneri i Barcelonës, Gerardo Martino, pret që Lionel Messi të japë më të mirën nga vetja në dy ndeshjet e mëdha – ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve dhe ndaj Real Madridit në La Liga. Sulmuesi argjentinas u kthye nga lëndimi vetëm për të luajtur pak minuta në barazimin pa g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.980Z

Tata Martino trajner i ri i Barcelonës

Sipas gazetave spanjolle, sidomos asaj që është e lidhur me Barcelonën El Mundo Deportivo, ekipi blaugrana tashmë bëhet me trajner të ri, e ai është argjentinasi, Gerrardo "Tata" Martino, duke u bërë argjentinasi i katërt që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.065Z

Tata: Kujdes nga uria e Messit!

Gerardo Tata Martino i ka paralajmëruar kundërshtarët që të kenë kujdes nga Lionel Messi. Tata tha se ka takuar një Messi shumë të uritur për lojë, të feskët fizikisht dhe me plot vullnet. "E tëra që mund të them &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.802Z

Tata: Më duhet të flas me Messin!

Tata Martino nuk ka dashur të paragjykoi asgjë në lidhje me lëndimin e Messit. Trajneri argjentinas tha pas ndeshjes me Betisin se lëndimi i Messit nuk ka të bëjë me lëndimin e vjetër. "Nuk ka lidhje ky lëndim me atë të mëp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama