Rezultate te kerkimit per termin: +Gerardo +Tata +Martino

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.098Z

Skolari në stolin e Barcelonës? Tata Martino takohet me Mesin

Rosell kërkon trajnerin brazilian pas përfundimit të Kampionatit Botëror Skolari - Disa vite më parë, trajneri brazilian deklaroi se do të ishte ëndërr e çdokujt të ulej në stolin e Barcelonës Luiz Felipe Skolari mund të ulet në pankinën e Barcelonës duke filluar nga sezoni i ardhs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.348Z

Tata Martino: Ndaj Milanit na pret një sfidë e vështirë

Trajneri i Barcelonës, Gerardo Martino, pret që Lionel Messi të japë më të mirën nga vetja në dy ndeshjet e mëdha – ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve dhe ndaj Real Madridit në La Liga. Sulmuesi argjentinas u kthye nga lëndimi vetëm për të luajtur pak minuta në barazimin pa g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.980Z

Tata Martino trajner i ri i Barcelonës

Sipas gazetave spanjolle, sidomos asaj që është e lidhur me Barcelonën El Mundo Deportivo, ekipi blaugrana tashmë bëhet me trajner të ri, e ai është argjentinasi, Gerrardo "Tata" Martino, duke u bërë argjentinasi i katërt që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.065Z

Tata: Kujdes nga uria e Messit!

Gerardo Tata Martino i ka paralajmëruar kundërshtarët që të kenë kujdes nga Lionel Messi. Tata tha se ka takuar një Messi shumë të uritur për lojë, të feskët fizikisht dhe me plot vullnet. "E tëra që mund të them &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.802Z

Tata: Më duhet të flas me Messin!

Tata Martino nuk ka dashur të paragjykoi asgjë në lidhje me lëndimin e Messit. Trajneri argjentinas tha pas ndeshjes me Betisin se lëndimi i Messit nuk ka të bëjë me lëndimin e vjetër. "Nuk ka lidhje ky lëndim me atë të mëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.013Z

Tata Martino kërkon Arturo Vidal

Arturo Vidal është pa dyshim njëri prej futbollistëve më të mirë në futbollin italian. Kjo ka bërë që gjigandët e futbollit evropian të shfaqin interesim të madh për mesfushorin kilian. E përditshmja spanjolle Sport ka shkruar se trajneri argjentinas i Barcelonës, Gerardo Martino, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.824Z

Martino: Dua fitore ndaj Ajaksit

Trajneri i Barcelonës, Gerardo Martino, nuk i jep aspak rëndësi faktit që ndaj Ajaksit të Masterdamit do të barazojë rekordin e Pep Guardiolës në sezonin 2011-2012 me 21 ndeshje radhazi pa humbje. Tata theksoi se më shume se ky rekord synon titujt që klubi katalanas fitoi më 2009. “

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama