Rezultate te kerkimit per termin: +Geron +Xhafajn

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] geron / docs[0] 192 / hits[0] 266 / keyword[1] xhafajn / docs[1] 341 / hits[1] 406 /
I more ato, përgjimet e reja mes Alizotit dhe drejtorit të policisë
  • 2019-03-27

I more ato, përgjimet e reja mes Alizotit dhe drejtorit të policisë

Në emisionin Opinion janë publikuar përgjimet e reja të dosjes Babale, ku protagonist është Fredi Alizoti. Ai flet me Drejtorin e Policisë së Fierit, Berti Nushi, ndërsa i kërkon që të flasë me shefin e madh. Po ashtu e pyet nëse i mori ato. Do ti thuash pak shefit të më takojë, i t

Babalja, Prokuroria merr nën hetim deputetin Ervin Salianji
  • 2018-10-11

Babalja, Prokuroria merr nën hetim deputetin Ervin Salianji

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si Babalja në lidhje me audio-përgjimin. Nëpërmjet një deklarate për shtyp Krimet e Rënda bëjnë me dije se Alizoti është shoqë

No Pic available
  • 2018-10-10

Babale, Prokuroria merr nën hetim Ervin Salianjin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si Babalja në lidhje me audio-përgjimin. Nëpërmjet një deklarate për shtyp Krimet e Rënda bëjnë me dije se Alizoti është shoqë

Ndërpritet seanca e Kuvendit, Basha: Kushtetuta ka rënë, shteti palë me krimin
  • 2018-05-24

Ndërpritet seanca e Kuvendit, Basha: Kushtetuta ka rënë, shteti palë me krimin

Me një protestë masive të paralajmëruar për tu mbajtur të shtunën nga opozita dhe me shumë lëvizje ndër aktorët politikë në vend, seanca plenare e ditës së sotme ka nisur në Kuvend në orën 10:00, siç ishte parashikuar. Seanca nisi e qetë dhe fillimisht LSI nëpërmjet deputetes K

Kush po e përgjon politikën?
  • 2018-05-15

Kush po e përgjon politikën?

Prej vjeshtës së 2017, politika dhe veçanërisht mazhoranca po përballet me një krizë që ka si origjinë nisjeje të dhënat e dala nga përgjimet. Saimir Tahiri përfundoi në arrest shtëpie kur Prokuroria e Katanias vuri në përgjim vëllezërit Habilaj. Por, ndërsa përgjimet, ku përme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama