Rezultate te kerkimit per termin: +Gianni +De +Biasi

Total: 1164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.468Z

Gianni De Biasi: Asnjë bisedim me drejtuesit e Lazios

Trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ka mohuar zërat që qarkullojnë së fundmi flasin për një interesim të Lazios në drejtim të tij për të zëvendësuar Stefano Piolin. De Biasi ka deklaruar për mediat italiane se asnjë lajm i publikuar ditët e fundit në lidhje me këtë ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.298Z

Kush është Gianni de Biasi?

Gianni de Biasi, i lindur në Sarmede, provincë e Trevisos, është një ish-lojtar dhe trajner italian. Karrierën si futbollist profesionist e ka nisur tek Interi, por nuk ka arritur të luajë asnjë ndeshje zyrtare me Nerazzurrët. Pavarësisht kësaj, në aktivizimin 15-vjeçar është aktiviz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.838Z

Gianni De Biasi, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit

Tiranë- Trajneri italian Gianni De Biasi është zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit. Mesohet se De Biasi ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare me Federatën Shqiptare të Futbolli, dhe prezantimi i tij zyrtar do të bëhet me 19 dhjetor 2011. Gianni De Biasi do jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.637Z

Largohet Gianni de Biasi, Kombëtarja pa trajner

Gianni De Biasi largohet nga stoli i Kombëtares Shqiptare. Që prej ditës së sotme, trajneri italo-shqiptar nuk do të drejtojë më skuadrën kuqezi. Këtë e bëri të ditur në një konferencë shtypi përkrah kreut të FSHF, Armand Duka, duke theksuar se y është një vendim i vështirë por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.811Z

Presidenti italian nderon me medalje Gianni De Biasi

Trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi është nderuar nga presidenti i Italisë  me medaljen Ordine Stella dItalia.  Ceremonia e dhënies së medialis u zhvillua në ambientet e ambasadës italiane në Shqipëri dhe iu dha nga ambasadori Alberto Kutilo. Medalja iu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.572Z

Kombetarja prezantohet Gianni De Biasi

Gianni De Biasi është prezantuar të hënën si trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka theksuar se me teknikun italian është “arritur akord 2-vjeçar, me opsion rinovimi&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.439Z

Gianni de Biasi merr pasaportën shqiptare FOTO

Transmetuar më 10.06.2015 - 18:48 Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni de Biasi ka marrë ditën e sotme pasaportën shqiptare. Këtë lajm dhe dy fotografi të pasaportës ai i ka postuar në profilin e tij nÃ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama