Rezultate te kerkimit per termin: +Gianni +De +Biasi

Total: 1164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.754Z

De Biasi Synimi nga ndeshja Shqiperi-Serbi fitorja ne fushe

Trajneri i kombetares Gianni De Biasi ne konferencen per shtyp ka bere publike formacionin prej 26 lojtaresh qe do te luajne ne ndeshjet me Serbine dhe Armenine Ai ka konfirmuar pjesemarrjen e Lorik Canes ne ndeshjen ndaj Serbise diten e enjte Synimi i De Biasit eshte i qarte fitore ne fushebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.688Z

De Biasi Do tentojme deri ne fund

Edhe pse shanset për shkuar në “Brazil 2014” janë shumë të pakta, për të mos thënë aspak, trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi thekson se përfaqësuesja kuqezi do të tentojë deri në fund dhe do të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.740Z

De Biasi Mavraj dhe Hysaj nuk do te luajne me Danimarken

0 brbr SSSAbrASS brbrNdeshja me Danimarken po afron Kuqezinjte jane para nje sfide kyce te kualifikueseve te Euro 2016 Trajneri Gianni De Biasi ka disa mungesa ne mbrojtje ku se fundi eshte shtuar edhe Elseid Hysaj Ne nje bisede telefonike me Tv Klan De Biasi thote se beson te futbollistet qe ka gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.405Z

De Biasi: Ta limitojmë në maksimum Francën!

Trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, në konferencën për shtyp para ndeshjes me Francën, theksoi se djemtë e drejtuar prej tij kanë punuar shumë që nesër të limitojnë vendasit në lojën e tyre. "Do të mundohemi të mbyllim hapësirat dhe të bëjmë atë që bëjmë prej k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

Europiani, De Biasi publikon listën, ja kush mungon

Trajneri i kombëtares Gianni de Biasi ka prezantuar sot listën e lojtarëve, që do marrin pjesë në fazën përgatitore përpara Europianit në Austri, teksa lista zyrtare do dorëzohet në 31 maj. De Biasi ka theksuar se 4 prej tyre nuk do të munden që të udhëtojnë në Francë pas frazës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.714Z

De Biasi e fton Mehën në Kombëtare

Alban Meha ka arsye për t’u gëzuar. Mesfushori kosovar ka marrë ftesë zyrtare nga selektori Gianni de Biasi për dy ndeshjet e para kualifikuese për Botërorin 2014. Më saktësisht, Shqipëria do të luajë më 7 shtator ndaj Qipros në Tiranë dhe pas katër ditësh, më 11 shtator, ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.780Z

De Biasi nuk dorëzohet: Na mundën emocionet

Humbjen ndaj Zvicrës trajneri Gianni De Biasi ia faturon emocioneve. Ai vlerësoi paraqitjen e grupit, sidomos kur ndodhej në disavantazh numerik. Trajneri i kuqezinjve tha për Top Channel se skuadra luan më mirë kur ndodhet nën presion. Paguam shumë emocionet e minutës së parë, e herës s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama