Rezultate te kerkimit per termin: +Gianni +De +Biasi

Total: 1164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.780Z

De Biasi nuk dorëzohet: Na mundën emocionet

Humbjen ndaj Zvicrës trajneri Gianni De Biasi ia faturon emocioneve. Ai vlerësoi paraqitjen e grupit, sidomos kur ndodhej në disavantazh numerik. Trajneri i kuqezinjve tha për Top Channel se skuadra luan më mirë kur ndodhet nën presion. Paguam shumë emocionet e minutës së parë, e herës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.580Z

De Biasi i përgjigjet bukuroshes së FSHF-së

Gianni De Biasi i është përgjigjur zëdhënëses së FSHF-s, Jona Dervishi. Kjo e fundit ditë më parë deklaroi se Shqipëria e ka bërë të famshëm strategun italian. Selektori i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi nuk e ka m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.116Z

Shuhen dyshimet për marrjen e De Biasi-t, Rumania zyrtarizon trajnerin e ri

Pavarësisht zërave se Gianni De Biasi mund të ishte një zgjidhje e mundshme në stolin e Rumanisë, gjithçka ka përfunduar pasi tani rumunët kanë një trajner të ri. Trajneri gjerman Christoph Daum është trajneri më i ri i Rumanisë. Komunikatën zyrtare e ka deklaruar vetë Federata Rum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.957Z

De Biasi te Alaves, e nis kundër Ronaldos

Gianni De Biasi është zyrtarisht trajneri i Alaves në kampionatin spanjoll. Ish-trajneri i Shqipërisë ka pranuar ofertën e drejtuesve të këtij ekipi në një moment të vështirë, me objektiv për të siguruar mbijetesën, teksa në 5 javët e para të La Ligas, Alaves ka pësuar po kaq hum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.387Z

“Gazzetta dello Sport” reportazhpër trajnerin kuqezi Gianni De Biasi

Fitorja përballë Portugalisë e ka bërë Gianni De Biasin në Itali, por jo vetëm një nga personazhet më të kërkuara për të mësuar për ‘recetën’ fituese. Tekniku ka qenë pjesë e disa ekipeve në It

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.303Z

Reagon De Biasi: Fjalët për largimin tim nga kombëtarja janë të pavërteta

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi në një intervistë për Ora News ka hedhur poshtë të gjitha fjalët për largimin e tij. Tekniku i kuqezinjve tha se fjalët për largimin tim janë të pavarteta dhe të sajuara. Fjalët për largimin tim janë të pavërteta dhe të sajuara. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.523Z

Costacurta e pranon: De Biasi, kandidat për stolin e Italisë

Gianni de Biasi nga 27 Nëntori i vitit 2017 ka nisur pushimet e zgjatura pas shkarkimit nga stoli i Deportivo Alaves, megjithatë mrekullia e realizuar në drejtimin e Kombëtares Shqiptare ku arriti ti kualifikonte kuqezinjtë për herë të parë në finalet e një Europiani vijon të jetë një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama