Rezultate te kerkimit per termin: +Gianni +De +Biasi

Total: 1164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.116Z

Shuhen dyshimet për marrjen e De Biasi-t, Rumania zyrtarizon trajnerin e ri

Pavarësisht zërave se Gianni De Biasi mund të ishte një zgjidhje e mundshme në stolin e Rumanisë, gjithçka ka përfunduar pasi tani rumunët kanë një trajner të ri. Trajneri gjerman Christoph Daum është trajneri më i ri i Rumanisë. Komunikatën zyrtare e ka deklaruar vetë Federata Rum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.957Z

De Biasi te Alaves, e nis kundër Ronaldos

Gianni De Biasi është zyrtarisht trajneri i Alaves në kampionatin spanjoll. Ish-trajneri i Shqipërisë ka pranuar ofertën e drejtuesve të këtij ekipi në një moment të vështirë, me objektiv për të siguruar mbijetesën, teksa në 5 javët e para të La Ligas, Alaves ka pësuar po kaq hum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.387Z

“Gazzetta dello Sport” reportazhpër trajnerin kuqezi Gianni De Biasi

Fitorja përballë Portugalisë e ka bërë Gianni De Biasin në Itali, por jo vetëm një nga personazhet më të kërkuara për të mësuar për ‘recetën’ fituese. Tekniku ka qenë pjesë e disa ekipeve në It

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.303Z

Reagon De Biasi: Fjalët për largimin tim nga kombëtarja janë të pavërteta

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi në një intervistë për Ora News ka hedhur poshtë të gjitha fjalët për largimin e tij. Tekniku i kuqezinjve tha se fjalët për largimin tim janë të pavarteta dhe të sajuara. Fjalët për largimin tim janë të pavërteta dhe të sajuara. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.523Z

Costacurta e pranon: De Biasi, kandidat për stolin e Italisë

Gianni de Biasi nga 27 Nëntori i vitit 2017 ka nisur pushimet e zgjatura pas shkarkimit nga stoli i Deportivo Alaves, megjithatë mrekullia e realizuar në drejtimin e Kombëtares Shqiptare ku arriti ti kualifikonte kuqezinjtë për herë të parë në finalet e një Europiani vijon të jetë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.842Z

De Biasi: Unë Fergusoni i Shqipërisë

Klasifikimi historik në FIFA për Shqpërinë e ka shtyer selektorin Gianni De Biasi për të synuar edhe më shumë më Kombëtaren Shqiptare. Trajneri italian ka synime që të bëjë me Shqipërinë, si Alex Fergusoni me Manchester

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.695Z

Ja si e ngushëlloi De Biasi-Mavrajn (VIDEO)

Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, po vazhdon të jetë tepër i afërt me futbollistët e tij. Italiani sot ishte në Istog të Kosovës për të marrë pjesë në varrimin e babait të Mërgim Mavrajt, i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama