Rezultate te kerkimit per termin: +Gianni +De +Biasi

Total: 1164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.572Z

Kombetarja prezantohet Gianni De Biasi

Gianni De Biasi është prezantuar të hënën si trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka theksuar se me teknikun italian është “arritur akord 2-vjeçar, me opsion rinovimi&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.439Z

Gianni de Biasi merr pasaportën shqiptare FOTO

Transmetuar më 10.06.2015 - 18:48 Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni de Biasi ka marrë ditën e sotme pasaportën shqiptare. Këtë lajm dhe dy fotografi të pasaportës ai i ka postuar në profilin e tij nÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.853Z

Rinovon Gianni De Biasi

Mbyllja aspak e kënaqshme e këtyre eleminatoreve ku Shqipëria mbeti sërish në vendin e pestë nuk e ka penguar Gianni de Biasi-n të rinovojë kontratën me FSHF-në si trajneri i kuqezinjve edhe në eleminatoret e “Euro 2016”.  Por,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.841Z

Gianni De Biasi zyrtarisht trajneri i ri i Shqipërisë

Gianni De Biasi është zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Ish-trajneri i Modenas, Breshias, Torinos dhe Udinezes ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare me Federatën Shqiptare të Futbollit ndërsa prezantimi i tij do të bëhet dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.366Z

Gianni De Biasi: "Italiano? No, albanese" (Foto)

Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi, ka qënë në Kopenhagen për të parë nga afër gjithçka që ka të bëjë me akomodimin e ekipit për ndeshjen e 4 shtatorit kundër Danimarkës. Misioni i De Biasit ishte për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.628Z

Mediat italiane: Gianni de Biasi trajneri i ri i kombëtares shqiptare

ITALI- Mediat italiane raportojnë se ish trajneri i Modenas, Breshias, Torinos dhe Udinezes Gianni De Biasi është gati të nënshkruajë me Federatën Shqiptare të Futbollit, për tu bërë trajneri i ri i ekipit kombëtar. Lajmi raportohet nga Sportmediaset, e cila thotë se ish tekniku mes të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.719Z

Kombëtarja, Kievo kërkontrajnerin Gianni De Biasi

TIRANE - Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit Gianni De Biasi është përfshirë në negociata me ekipin e Kievos. Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, të cilat i referohen burimeve pranë ekipit veronez. Drejtori teknik i ekipit të Kievos, Gi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama