Rezultate te kerkimit per termin: +Gianni +De +Biasi

Total: 1164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.841Z

Gianni De Biasi zyrtarisht trajneri i ri i Shqipërisë

Gianni De Biasi është zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Ish-trajneri i Modenas, Breshias, Torinos dhe Udinezes ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare me Federatën Shqiptare të Futbollit ndërsa prezantimi i tij do të bëhet dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.366Z

Gianni De Biasi: "Italiano? No, albanese" (Foto)

Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi, ka qënë në Kopenhagen për të parë nga afër gjithçka që ka të bëjë me akomodimin e ekipit për ndeshjen e 4 shtatorit kundër Danimarkës. Misioni i De Biasit ishte për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.628Z

Mediat italiane: Gianni de Biasi trajneri i ri i kombëtares shqiptare

ITALI- Mediat italiane raportojnë se ish trajneri i Modenas, Breshias, Torinos dhe Udinezes Gianni De Biasi është gati të nënshkruajë me Federatën Shqiptare të Futbollit, për tu bërë trajneri i ri i ekipit kombëtar. Lajmi raportohet nga Sportmediaset, e cila thotë se ish tekniku mes të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.719Z

Kombëtarja, Kievo kërkontrajnerin Gianni De Biasi

TIRANE - Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit Gianni De Biasi është përfshirë në negociata me ekipin e Kievos. Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, të cilat i referohen burimeve pranë ekipit veronez. Drejtori teknik i ekipit të Kievos, Gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.744Z

Gianni De Biasi: Objektivi ynë fitorja në fushë, respektojmë kundërshtarin

Një ditë përara zhvillimit të ndeshjes me Serbinë, trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi, në një konferencë për mediat ka deklaruar se do të respektojnë kundërshtarin në fushë. Tekniku i kombëtares tha se do të hyjnë në fushë me një objektiv, për të fituar. De Biasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.839Z

Sonte flet de Biasi

De Biasi sonte e vendos se a do të rrijë apo do largohet nga trajner. "Shqipëria mbret i Shqipërisë" do të titullohet inervista që do të jap trajneri i kombëtares Gianni de Biasi për televizionin e famshëm italian "Sky Sport Italia' në emisionin "Sky Football Night" në orën 22:40.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.365Z

De Biasi përgatit formacionin për Maqedoninë

Gianni De Biasi pati mbrëmë grupin e plotë të lojtarëve, pasi mbërritën edhe Thoma Strakosha dhe Rei Manaj, të cilët luajtën takimin me 21 - vjeçarët e Greqisë. Trajneri po punon për detajet e fundit para takimit të nesërm me Maqedoninë në Shkodër. Seanca u përqendrua në a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama