Rezultate te kerkimit per termin: +Gijonit

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.014 / keyword[0] gijonit / docs[0] 84 / hits[0] 101 /
La Liga, Suarez rikthen Barçën në krye, fiton edhe Atletico
  • 2016-04-24

La Liga, Suarez rikthen Barçën në krye, fiton edhe Atletico

Reali i Madridit fitoi më herët të shtunën 3-2 ndaj Vallecanos duke rrëmbyer kreun, por në mbrëmje Barcelona ka triumfuar 6-0 ndaj Gijonit, duke mostoleruar aspak dhe duke u rikthyer në vendin e parë. Suarez shënoi 4 gola në këtë ndeshje, ndërsa nga një shënuan Messi e Neymar. Barç

Edhe legjenda i del në pritje Messit, ky është përqafimi emocionues (Video)
  • 2016-02-17

Edhe legjenda i del në pritje Messit, ky është përqafimi emocionues (Video)

Shumë tifozë kanë dalë në aeroportin e Gijonit për të mirëpritur skuadrën e Barcelonës, e cila sot duke filluar nga ora 18:30, luan me Sportingun. Në mesin e këtyre tifozëve ishte edhe Enrique Cstro “Quini”, një legjen

Ronaldo shkelmon kundershtarin VIDEO
  • 2016-01-19

Ronaldo shkelmon kundershtarin VIDEO

Kristiano Ronaldo ia ka hedhur paq pa u ndeshkuar ne ndeshjen qe Reali i Madridit fitoi 5-1 perballe Sporting Gijonit Ne minuten e 52-te kur vendasit udhehiqnin 5-0 ylli portugez pati nje perplasje ne mesfushe me Nacon i cili ia mori topin me faullbr br Pas nderhyrjes se mesfushorit mik CR7-a e hu

Reali e konfirmon lëndimin e Bale, por fsheh diçka në njoftim
  • 2016-01-19

Reali e konfirmon lëndimin e Bale, por fsheh diçka në njoftim

Real Madridi me anë të një komunikate të lëshuar në faqen zyrtare të klubit, ka konfirmuar lëndimin e anësorit, Gareth Bale. Bale është detyruar të largohet në pjesën e parë të ndeshjes mes Realit dhe Gijonit, në t&

Ronaldo: Me Zidane më mirë se me Benitez!
  • 2016-01-18

Ronaldo: Me Zidane më mirë se me Benitez!

Cristiano Ronaldo thuri elozhe për Zinedine Zidane pas suksesit 5-1 me Sportingun e Gijonit në "Santiago Bernabeu". Portugezi nuk ngurroi ta pranonte se ndryshimi i trajnerit ka krijuar një tjetër atmosferë në dhomat e zhveshjes të Los Blancos. "Zidane i ka dhënë një tjetër impuls skuadr

Zidane i kthen shkëlqimin Realit, manita Gijonit, por
  • 2016-01-17

Zidane i kthen shkëlqimin Realit, manita Gijonit, por

Real Madrid ka regjistruar fitore të thellë në përballjen ndaj Sportingut të Gijonit, duke e mundur 5-1. Pjesën e parë djemtë e Zidanes e mbyllën 5-0, ndërsa në fraksionin e dytë Lopez shënoi golin e nderit për miqtë. Bejl e nisi goleadën i ndjekur nga dopieta e Ronaldos dhe Benzema

Rafa: Kritikët u ngutën, ky është Reali im
  • 2015-08-30

Rafa: Kritikët u ngutën, ky është Reali im

Rafael Benitez ka thënë se kritikët u ngutën për sulmet ndaj tij për barazimin ndaj Gijonit. Rafa ka thënë se Reali i tij është i mbrëmjes së kaluar në fitoren ndaj Betis. "Ky është Reali im. Më e mira për skua