Rezultate te kerkimit per termin: +Gijonit

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] gijonit / docs[0] 84 / hits[0] 101 /
No Pic available
  • 2009-10-25

Reali dështon sërish, vetëm 0-0 ndaj Gijonit  

Pas humbjes 3-2 nga Milani në mesjavë në Ligën e Kampioneve, Reali nuk arrin të shënojë në Gijon duke treguar një formë tepër të dobët. I vetmi lajm i mirë i përkohshëm për Galaktikët është se momentalisht ndajnë vendin e parë me Barcelonën në kuotën e 19 pikëve, megjithës

No Pic available
  • 2009-10-24

Rikthehet Kristiano Ronaldo: Jam gati të luaj

Por Ronaldo ka dalë kundër drejtuesve dhe stafit mjekësor të “Galaktikëve”, duke u shprehur se e ndien veten plotësisht të gatshëm të luajë që në ndeshjen e fundjavës kundër Sporting Gijonit. Ylli portugez parashikohej të qëndronte edhe dhjetë ditë të tjera jashtë, por ai kë

No Pic available
  • 2009-10-13

Kristiano Ronaldo, një muaj jashtë fushe

“Lojtari vuan nga një dëmtim në kaviljen e djathtë dhe duhet të qëndrojë jashtë fushave për një periudhë 3-4 javore”, thuhet në deklaratën për shtyp të Realit të Madridit.Duket se kualifikimi i Portugalisë në Kampionatin Botëror (nëse fiton ndaj Maltës) i ka kushtuar shumë

No Pic available
  • 2009-09-01

Guardiola i kënaqur me fitoren kundër Gijonit

Barcelona ka mposhtur Sporting Gijonin në ndeshjen e parë të sezonit të ri, ndërsa trajneri Pep Guardiola ka lëvdëruar lojën e të zgjedhurve të tij. Bojan Krkiç, Sidou Keita dhe Zlatan Ibrahimoviç, ia siguruan fitoren prej 3-0 skuadrës që fitoi të gjitha trofetë sezonin

No Pic available
  • 2009-04-24

Espanjoli fiton në transfertë me rivalët e Gijonit

Espanjoli arriti të marrë një fitore të thellë 3-0 në transfertë me Sportingun e Gijonit. Kjo fitore vjen në momentin e duhur për katalanasit, pasi Gijoni është një rival i drejtpërdrejtë i tyre në luftën për mbijetesë në Primera Division. Golin e parë për Espanjolin e shën

No Pic available
  • 2009-02-21

Vilareali dhe Sevilja luajnë sonte në fushat e tyre

Vilareali dhe Sevilja do të luajnë në fushat e tyre në javën e 24-t të Temporadës spanjolle. Vilareali do të presë në orën 20:00 Sportingun e Gijonit, nërsa Sevilja do të presë Atletikon e Madridit në orën 22:00. Vilareali ndodhet në vendin e katërt me 38 pikë. Qëllimi i Vilar

No Pic available
  • 2009-02-17

Reali shkurton në 10 diferencën me Barcelonën (video)

Reali i Madridit shkatërroi 4-0 Sportingun e Gijonit në transfertë për javën e 23-të të Primeradivisionit. Madrilenët në këtë takim u treguan të papërmajtshëm, duke ngushtuar kështu diferencën me kryesuesit e Barcelonës në 10 pikë. Për madrilenët shënoi dy herë kapiteni Ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama