Rezultate te kerkimit per termin: +Gijonit

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] gijonit / docs[0] 84 / hits[0] 101 /
Kundershtari i Shqiperise me 7 tetor Franca do te kete disa mungesa
  • 2011-10-04

Kundershtari i Shqiperise me 7 tetor Franca do te kete disa mungesa

Që ajo mbetet favorite nuk diskutohet dhe koeficientët do të jenë të gjithë për fitoren vendase. Gjithsesi, Franca e pret ndeshjen ndaj Shqipërisë me probleme jo të vogla dhe trajneri Blank duhet të sforcohet për të bërë di

Messi nuk simulon kurrë
  • 2011-10-04

Messi nuk simulon kurrë

Nga Express më 03 tetor 2011 në ora 22:00 Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka mohuar kategorikisht akuzat se Lionel Messi është futbollisti i cili simulon, pas fitores së skuadrës së tij me rezultat 1-0 në udhëtim te Sporting Gijon. Messi më herët ishte ndëshkuar me karton të

No Pic available
  • 2011-07-02

Roma, 17 milionë për Hoze Angelin

Roma është në prag të transferimit të mbrojtësit të Sporting Gijonit Hose Angel, ka njoftuar menaxheri i tij Alfredo Martinez. 21-vjeçari thuhej se kërkohej edhe nga Barcelona dhe Mançester Siti. “Nuk e di se në cilën ditë do të finalizohet transferimi. Por, e di se klubet janë taku

Jose Angel afër Romës
  • 2011-07-01

Jose Angel afër Romës

Nga Express më 01 korrik 2011 në ora 15:59 Roma është në prag të transferimit të mbrojtësit të Sporting Gijonit Jose Angel ka njoftuar menaxheri i tij Alfredo Martinez. 21 vjeçari thuhej se kërkohej edhe nga Barcelona dhe Manchester City. “Nuk e di se në cilën ditë do të f

Rikthehet sot Champions League
  • 2011-04-05

Rikthehet sot Champions League

Rikthehet sot Champions League ku dy sfidat që do të hapin fazën e çerekfinaleve do të jenë Inter-Shalke dhe Real Madrid-Totenhem. Interi pasi eleminoi Bayernin do të përballet në San Siro me një tjetër skuadër gjermane, Shalke 04 e ci

Fillojnë çerekfinalet
  • 2011-04-05

Fillojnë çerekfinalet

Real Madridi pret Tottenhamin në ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Të dyja skuadrat vuajnë nga mungesat e shumta të futbollistëve, megjithatë favorizohet skuadra e Jose Mourinhos. Në përballjen tjetër, Inter është nikoqir i Schalke 04 me synim të eliminojë një tje

No Pic available
  • 2011-04-05

Formacionet e ekipeve në 1/8 e Champions League

Mbrëmja e sotme do të jetë një mbrëmje e Champions League, por për Interin do të ketë një domethënie shumë më të madhe se një çerekfinale, pasi zikaltërit do të përpiqen të shërojnë “plag