Rezultate te kerkimit per termin: +Gijonit

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] gijonit / docs[0] 84 / hits[0] 101 /
No Pic available
  • 2010-09-21

Demtimi Mesi mungon vetem 10 dite

Pas ekzaminimeve rezulton me pak i rende se sa ishte parashikuar Demtim me pak i rende se sa ishte parashikuar. Lionel Mesi do te duhet te humbase vetem dy ndeshjet e ardhshme te la Ligas te merkuren kunder Sportingut te Gijonit dhe ate kunder Atletikos se Bilbaos. Pesimizmi i nxitur nga nderhyrja e

Reali vuan por merr 3 pike
  • 2010-09-20

Reali vuan por merr 3 pike

Pas nje pjese te pare me rrjeta te paprekura Angel Di Maria gjen golin per madrilenet me nje gjuajtje te mrekullueshme nga kufijte e zones ne minuten e 51-te. Vendasit kunderpergjigjen 11 minuta me pas me ane te sulmuesit Raul Tamudo i cili shtyn topin ne rrjete pas krosimit nga nje gpditje denimi.I

No Pic available
  • 2010-07-10

Vija, djali i minieraveqë mjekët desh i prenë këmbën

SPANJE - Tani është duke udhëhequr Spanjën drejt fitimit të kampionatit botëror, por David Vija ka rrezikuar t'i prisnin këmbën kur ishte fëmijë. Blerja e re e Barcelonës ka shënuar 5 gola dhe ka një meritë kryesore që iberikët janë për herë të parë në një finale Botërori. E

Kupa e Botës, 10 momentet më të errëta
  • 2010-06-03

Kupa e Botës, 10 momentet më të errëta

Cdo katër vjet, Kupa e Botës në futboll tërheq vëmendjen e një pjese të madhe të planetit pasi ky është një nga evenimentet më spektakolare. Gola, spektakël dhe emocione janë disa nga komponentët e këtij evenimenti magjik që këtë vit zbret për herë të parë në kon

No Pic available
  • 2010-05-12

Atletiko-Fulham, sonte finalja e Europa League

HAMBURG-Atletiko e Madridit dhe Fulhami zhvillojnë sot në mbrëmje në Hamburg të Gjermanisë finalen e Europa League, kompeticionit të dytë për nga rëndësia në kontinent. Ndeshja do të luhet në stadiumin "Nord Bank Arena" dhe do të drejtohet nga italiani Nikola Ricoli. Përbal

Ekspertët e golit
  • 2010-03-24

Ekspertët e golit

Edhe pse kanë mbetur dy muaj deri në përfundim të sezonit 2009-10 në ligat evropiane, tashmë veç kanë dalë në pah lojtarët që kaluan një vit të paharrueshëm. Nëse mendojmë për Spanjën, sigurisht se të gjithë sytë shkojnë kah Lionel Messi. Ylli argjentinas, me paraqitjet e ti

No Pic available
  • 2010-03-21

Pellegrini i pakënaqur me fitoren e Realit

Real Madridi fitoi tre pikë të reja në takim kundër Sporting Gijonit, mirëpo trajneri Manuel Pellegrini nuk ishte i impresionuar nga paraqitja e ekipit të tij. "Ne luajtëm keq në pjesën e parë. Ne u përmirësuam në fillim të së dytës, por nuk patëm kreativitetin për t'i gjunjëzuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama