Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.566Z

Gilmando Dani jep sqarime vullnetarisht në polici

Një ditë pas publikimit të lajmit në gazetën "Shekulli", se policia nuk kishte gjetur në banesën e tij në afërsi të "21 dhjetorit" Gilmando Danin, ky i fundit është paraqitur vullnetarisht me avokatin e tij në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Lajmi është bërë i ditur nga vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.172Z

Gilmando Dani mbetet në burg, gjykata nuk pranon rekursin

Gjykata e Lartë nuk ka pranuar rekursin për Gilmando Danin, duke lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg. Gilmando Dani u arrestua sëbashku me Emiljano Shullazin, të cilët akuzohen për disa vepra penale. Emiljano Shullazin dhe dy bashkëpunëtorët e tij Blerim Shullazin dhe Gilmando

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.473Z

Gilmando Dani u dënua me gjobë për plagosje, dëshmia: Bëj një jetë të shthurur në shoqëri

Vendimi. Shoku i Shullazit, i arrestuar para disa javësh për gjobëvënie, e ka vizituar shpesh qelinë. Në 2015-n u akuzua për plagosje, por gjykata e dënoi në 2016-n për moskallëzim krimi: kur u bë plagosja, ishte në banjë FAKSIMILE Vendimi i Gjykatës së Tiranës, ku Gilmando Dan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.175Z

Plagoset 23 vjecari Gilmando Dani, mik i Emiljano Shullazit dhe Dritan Dajtit

TIRANË – Plagoset me armë shtetasi Gilmando Dani, i njohur si mik i Emiljano Shullazit dhe Dritan Dajtit. Ngjarja ndodhi rreth ores 21:30 në rrugën “Kongresi i Lushnjes” në Tiranë. Nga burime të policisë mësohet se persona ende të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.177Z

Atentat Gilmando Danit, plagoset miku i Shullazit

Gilmando Dani, fotografi e policisë së Tiranës, pas shoqërimit në komisariat Plagoset me armë pranë banesës së tij Gilmando Dani, i njohur në Tiranë si mik i Emiljano Shullazit.Sipas Policisë, 33-vjeçari i arrestuar dy herë më parë në kryeqytet është qëlluar dy herë me armë, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.453Z

Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani hane se bashku jane grup kriminal

Fakti qe Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani qendrojne gjate gjithe kohes bashke ka bindur gjyqtaret e Apelit te Krimeve te Renda qe te linin ne burg dy te pandehurit perfshire edhe Blerim Shullazin kusherinin e Emiljano Shullazitbr br Sipas vendimit te argumentuar te Gjykates te publikuar nga shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.819Z

Miku i Shullazit Gilmando Dani ne kerkim plagosi te riun ne Tirane

e Marte 20 Janar 20151300 pm p classwp-caption-textGilmano DaniSSSAbrASSTentative vrasjeje policia arreston mikun e Shullazit dhe dy shtetas te tjere SSSAbrASSDani eshte shpallur ne kerkim nga policia e kryeqytetit pasi akuzohet per plagosjen e 24-vjecarit Valter Pelivani ngj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama