Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.160Z

Shullazi pranon akuzën, tenton lirimin nga burgu

Emiljano Shullazi Akuza për armë e maska, personazhi sparaqitet në gjyq, shkon avokati. Emiljano Shullazi dhe shoku i tij, Gilamando Dani, të arrestuar në nëntor të vitit 2011 në Tiranë për armëmbajtje pa leje, kërkuan gjykim të shkurtuar në Gjykatën e Tiranës. Kërkesa u paraqit ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.469Z

Arrestimi për armëmbajtje pa leje, 2 dëshmitarë shfajësojnë Shullazin

Emiljano Shullazi TIRANE – Dy dëshmi të reja që shfajësojnë Emiliano Shullazin nga akuza e armëmbajtjes pa leje, u dëgjuan dje në procesin ndaj tij dhe Gilmando Danit në Gjykatën e Tiranës. Personi, që mbrëmjen e arrestimit të Shullazit dhe Danit u largua me vrap, u paraqit si d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.497Z

Policia shoqëron Emiliano Shullazin e 2 miq të tij

  Emiliano Shullazi TIRANE- Emiljano Shullazi, ish i dënuar për trafik droge mësohet se është shoqëruar për në polici. Burime të policisë bëjnë me dije se Shullazi është ndaluar në afërsi të shtëpisë së tij, bashkë me dy miq, mes të cilëve edhe Gilmando Dani. Shoqërimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.100Z

Akuza për armëmbajtje, gjykata: Pafajësi për Emiliano Shullazin

Emiljano Shullazi TIRANE – Gjykata e Tiranës rrëzoi dje akuzën e Prokurorisë kundër Emiliano Shullazit dhe e deklaroi atë të pafajshëm. Pas gjashtë muajsh qëndrim në qelitë e paraburgimit, që prej 8 nëntorit të vitit 2011, Shullazi u deklarua jo fajtor për akuzën e prodhimit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.079Z

Grupi i Shullazit ndahet ne 3 burgje

Tre te arrestuarit te akuzuar per gjobevenie dhe grup te strukturuar kriminal Emiljano Shullazi Blerim Shullazi dhe Gilmando Dani jane transferuar nga burgu 302 ne Tirane duke u ndare ne burgje te ndryshmebr br Shullazi eshte transferuar ne ambientet e burgut te Elbasanit ne sektorin VIP Blerim Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.697Z

Shokët e Emiljano Shullazit nëpolici, iu gjetën armë në makinë

 TIRANE-  Gilmando Dani, dhe 3 shokë të Emiljano Shullazit, të njohur si i forti i Trianës, janë shoqëruar sot në mesditë në polici.Operacioni është kryer pranë urës “Vasil Shanto”. Nga të dhënat e para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.505Z

Armë dhe maska në makinë, pranga Shullazit në vendin ku u vra Arjan Selimi

SHKRUAN: Habjon Hasani 09-11-2011 12:28Personazhi i njohur i kronikës së zezë u arrestua bashkë me mikun e tij Gilmando Dani, pasi udhëtonin me një pistoletë në makinë. Mbahej nën vëzhgim nga agjentët e krimeve Emiljano Shullazi dhe miku i tij Gilmando Dani përfundojnë sërish n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama