Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.100Z

Akuza për armëmbajtje, gjykata: Pafajësi për Emiliano Shullazin

Emiljano Shullazi TIRANE – Gjykata e Tiranës rrëzoi dje akuzën e Prokurorisë kundër Emiliano Shullazit dhe e deklaroi atë të pafajshëm. Pas gjashtë muajsh qëndrim në qelitë e paraburgimit, që prej 8 nëntorit të vitit 2011, Shullazi u deklarua jo fajtor për akuzën e prodhimit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.079Z

Grupi i Shullazit ndahet ne 3 burgje

Tre te arrestuarit te akuzuar per gjobevenie dhe grup te strukturuar kriminal Emiljano Shullazi Blerim Shullazi dhe Gilmando Dani jane transferuar nga burgu 302 ne Tirane duke u ndare ne burgje te ndryshmebr br Shullazi eshte transferuar ne ambientet e burgut te Elbasanit ne sektorin VIP Blerim Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.697Z

Shokët e Emiljano Shullazit nëpolici, iu gjetën armë në makinë

 TIRANE-  Gilmando Dani, dhe 3 shokë të Emiljano Shullazit, të njohur si i forti i Trianës, janë shoqëruar sot në mesditë në polici.Operacioni është kryer pranë urës “Vasil Shanto”. Nga të dhënat e para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.505Z

Armë dhe maska në makinë, pranga Shullazit në vendin ku u vra Arjan Selimi

SHKRUAN: Habjon Hasani 09-11-2011 12:28Personazhi i njohur i kronikës së zezë u arrestua bashkë me mikun e tij Gilmando Dani, pasi udhëtonin me një pistoletë në makinë. Mbahej nën vëzhgim nga agjentët e krimeve Emiljano Shullazi dhe miku i tij Gilmando Dani përfundojnë sërish n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.662Z

Gruaja informon Doktorin: Ja kujt ia përvetësoi pronën 1 mln euro Gilmando Dani

Ish-kryeministri Sali Berisha zbulon mbiemrin e biznesmenes  që denoncoi në Prokurori Emiljano Shullazin se i kishte grabitur pronën me vlerë 1 mln euro. Në faqen e tij në fb, Berisha ka publikuar një mesazh që thotë se ia ka dërguar një grua, një prej pronareve të truallit pas ish-kaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.853Z

Skema me pistoletën për të shpëtuar Shullazin, policët: Ia gjetëm në brez

SHKRUAN: Leonard Bakillari 10-11-2011 13:16Gilmando Dani merr përsipër pistoletën “Glock”, duke tentuar të shpëtojë për herë të tretë nga burgu mikun e tij Emiliano Shullazi. Dëshmitë e policëve që i arrestuan rrëzojnë versionin e tij. Misteri i një personi të tretë që u ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.158Z

Shullazi vazhdon luftën, kërkon gjykim të shkurtuar

 Flamur Vezaj TIRANË- Të pandehurit Gilmando Dani dhe Emiljano Shullazi kërkojnë gjykim të shkurtuar. Të njohur edhe si shokët e të ndjerit Arlind Fuga, i cili u vra pak ditë më parë me gjashtë plumba, në seancën e djeshme gjyqësore me ndihmën e avokatëve mbrojtës, kërkuan nga Gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama