Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.505Z

Armë dhe maska në makinë, pranga Shullazit në vendin ku u vra Arjan Selimi

SHKRUAN: Habjon Hasani 09-11-2011 12:28Personazhi i njohur i kronikës së zezë u arrestua bashkë me mikun e tij Gilmando Dani, pasi udhëtonin me një pistoletë në makinë. Mbahej nën vëzhgim nga agjentët e krimeve Emiljano Shullazi dhe miku i tij Gilmando Dani përfundojnë sërish n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.662Z

Gruaja informon Doktorin: Ja kujt ia përvetësoi pronën 1 mln euro Gilmando Dani

Ish-kryeministri Sali Berisha zbulon mbiemrin e biznesmenes  që denoncoi në Prokurori Emiljano Shullazin se i kishte grabitur pronën me vlerë 1 mln euro. Në faqen e tij në fb, Berisha ka publikuar një mesazh që thotë se ia ka dërguar një grua, një prej pronareve të truallit pas ish-kaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.853Z

Skema me pistoletën për të shpëtuar Shullazin, policët: Ia gjetëm në brez

SHKRUAN: Leonard Bakillari 10-11-2011 13:16Gilmando Dani merr përsipër pistoletën “Glock”, duke tentuar të shpëtojë për herë të tretë nga burgu mikun e tij Emiliano Shullazi. Dëshmitë e policëve që i arrestuan rrëzojnë versionin e tij. Misteri i një personi të tretë që u ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.158Z

Shullazi vazhdon luftën, kërkon gjykim të shkurtuar

 Flamur Vezaj TIRANË- Të pandehurit Gilmando Dani dhe Emiljano Shullazi kërkojnë gjykim të shkurtuar. Të njohur edhe si shokët e të ndjerit Arlind Fuga, i cili u vra pak ditë më parë me gjashtë plumba, në seancën e djeshme gjyqësore me ndihmën e avokatëve mbrojtës, kërkuan nga Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.229Z

Atentati, 12 gëzhoja pranë garazhit të Danit, hetim lidhjeve me Shullazin e Dajtin

Tiranë- Dëshmia e Gilmando Danit rreth atentatit të së shtunës i ka detyruar hetuesit e çështjes të ndjekin një pistë të njohur: atë të lidhjeve me Emiljano Shullazin apo Dritan Dajtin. Kjo për faktin se 33-vjeçari i plagosur nuk ka dhënë shumë detaje rreth personave që e ndoqën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.319Z

Shullazi kërkon lirinë në Gjykatën e Lartë, ja dëshmia para prokurorit

Avokatët e tre personave të arrestuar, Emiljano Shullazi, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi, i janë drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, ku kërkojnë lirimin e të mbrojturve prej tyre. Për sa u përket të arrestuarve, avokatët pretendojnë ndër të tjera se, si vendimi i Shkallës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.183Z

Me fat që kemi Shullazin/ Truproja e përgënjeshtroi, biznesmeni do përballet me të në gjyq

Pas dëshmisë së truprojës Romeo Tarjes, i cili nxori zbuluar biznesmenin Ylvi Beqja dhe denoncimin e tij per kercenim me jete nga Emiljano Shullazi, do te kete nje perballje mes tyre ne sallen e gjyqit. Ndryshe nga sa kishte deklaruar ne deshmine e tij biznesmeni, kujtojme se Tarja, tha se Beqa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama