Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.853Z

Skema me pistoletën për të shpëtuar Shullazin, policët: Ia gjetëm në brez

SHKRUAN: Leonard Bakillari 10-11-2011 13:16Gilmando Dani merr përsipër pistoletën “Glock”, duke tentuar të shpëtojë për herë të tretë nga burgu mikun e tij Emiliano Shullazi. Dëshmitë e policëve që i arrestuan rrëzojnë versionin e tij. Misteri i një personi të tretë që u ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.158Z

Shullazi vazhdon luftën, kërkon gjykim të shkurtuar

 Flamur Vezaj TIRANË- Të pandehurit Gilmando Dani dhe Emiljano Shullazi kërkojnë gjykim të shkurtuar. Të njohur edhe si shokët e të ndjerit Arlind Fuga, i cili u vra pak ditë më parë me gjashtë plumba, në seancën e djeshme gjyqësore me ndihmën e avokatëve mbrojtës, kërkuan nga Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.229Z

Atentati, 12 gëzhoja pranë garazhit të Danit, hetim lidhjeve me Shullazin e Dajtin

Tiranë- Dëshmia e Gilmando Danit rreth atentatit të së shtunës i ka detyruar hetuesit e çështjes të ndjekin një pistë të njohur: atë të lidhjeve me Emiljano Shullazin apo Dritan Dajtin. Kjo për faktin se 33-vjeçari i plagosur nuk ka dhënë shumë detaje rreth personave që e ndoqën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.319Z

Shullazi kërkon lirinë në Gjykatën e Lartë, ja dëshmia para prokurorit

Avokatët e tre personave të arrestuar, Emiljano Shullazi, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi, i janë drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, ku kërkojnë lirimin e të mbrojturve prej tyre. Për sa u përket të arrestuarve, avokatët pretendojnë ndër të tjera se, si vendimi i Shkallës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.183Z

Me fat që kemi Shullazin/ Truproja e përgënjeshtroi, biznesmeni do përballet me të në gjyq

Pas dëshmisë së truprojës Romeo Tarjes, i cili nxori zbuluar biznesmenin Ylvi Beqja dhe denoncimin e tij per kercenim me jete nga Emiljano Shullazi, do te kete nje perballje mes tyre ne sallen e gjyqit. Ndryshe nga sa kishte deklaruar ne deshmine e tij biznesmeni, kujtojme se Tarja, tha se Beqa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.084Z

Gjykata rrëzon kërkesën për gjykim të shkurtuar për Emiliano Shullazin

TIRANE - Gjykata e Tiranës rrëzoi kërkesën e avokatit mbrojtës të Emiliano Shullazit, për gjykim të shkurtuar të klientit të tij. Vendimi u komunikua nga gjyqtari Martin Deda, në seancën gjyqësore që përfundoi rreth mesdit&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.436Z

Shoku i Emiliano Shullazit i shpëton atentatit në Yzberishit

TIRANE-  Hasmëria mes dy grupeve kriminale në Tiranë nuk ka të përfunduar. Duket se pas vrasjes së shtetasit Arlind Fuga, shok i shtetasit Gilmando Danit dhe Emiljano Shullazit, lista e zezë e vrasjeve ka vijuar me eleminimin e shtetasit Pajtim Serjani.Ky i fundit njihet si shok i ngushtë i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama