Rezultate te kerkimit per termin: +Gilmando +Dani

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.177Z

Atentat Gilmando Danit, plagoset miku i Shullazit

Gilmando Dani, fotografi e policisë së Tiranës, pas shoqërimit në komisariat Plagoset me armë pranë banesës së tij Gilmando Dani, i njohur në Tiranë si mik i Emiljano Shullazit.Sipas Policisë, 33-vjeçari i arrestuar dy herë më parë në kryeqytet është qëlluar dy herë me armë, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.453Z

Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani hane se bashku jane grup kriminal

Fakti qe Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani qendrojne gjate gjithe kohes bashke ka bindur gjyqtaret e Apelit te Krimeve te Renda qe te linin ne burg dy te pandehurit perfshire edhe Blerim Shullazin kusherinin e Emiljano Shullazitbr br Sipas vendimit te argumentuar te Gjykates te publikuar nga shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.819Z

Miku i Shullazit Gilmando Dani ne kerkim plagosi te riun ne Tirane

e Marte 20 Janar 20151300 pm p classwp-caption-textGilmano DaniSSSAbrASSTentative vrasjeje policia arreston mikun e Shullazit dhe dy shtetas te tjere SSSAbrASSDani eshte shpallur ne kerkim nga policia e kryeqytetit pasi akuzohet per plagosjen e 24-vjecarit Valter Pelivani ngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.827Z

Shtyhet seanca për Shullazin, Gilmando Dani kërkon kohë për dëshminë

Në ambientet e Gjykatës së Krimeve të Rënda është zhvilluar sot seanca e radhës gjyqësore për çështjen e kërcënimeve në procesin zgjedhor për rektorin e Universiteti të Tiranës, ku i akuzuari kryesor është Emiljano Shullazi. Edhe pse Shullazi ka qenë i pranishëm në sallë, kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.563Z

Policia lë të lirë mikun e Dajtit,Gilmando Danin

Policia ka lënë të lirë shtetasin Gilmando Dani. Dani është mik i afërt i Dritan Dajtit. Mendohet se Gilmando Dani ka qenë në vengjarje ditën e masakrës në Durrës. Ai ka dhënë shpjegime në polici, në prani të avokatit të tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.563Z

Policia lë të lirë mikun e Dajtit, Gilmando Danin

Policia ka lënë të lirë shtetasin Gilmando Dani. Dani është mik i afërt i Dritan Dajtit. Mendohet se Gilmando Dani ka qenë në vengjarje ditën e masakrës në Durrës. Ai ka dhënë shpjegime në polici, në prani të avokatit të tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.481Z

Dëshmia e rrallë e Gilmando Danit: Bëj jetë të shthurur me shoqërinë

Gilmando Dani, i arrestuar si pjesëtar i grupit të Emiljano Shullazit ka qenë i përfshirë edhe në çështje të tjera të mëparshme. Një vit më parë, ai u dënua nga Gjykata në Tiranë për moskallëzim krimi. Bëhet fjalë për plagosjen e një miku të tij, Valmend Pelivanit. Por Dan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama