Rezultate te kerkimit per termin: +Gimja

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.749Z

Gimja me pasaportë diplomatike, bashkë me një shitëse duty free në Rinas

Gimja , ka pasur deri më sot pasaportë diplomatike në cilësinë e këshilltarit të zëvendëskryeministrit, ndërsa një shitëse duty free në Rinas, gruaja e gjyqtarit Gjin Gjoni, ka pasur pasaportë diplomatike në cilësinë e këshilltarit të ministrit. Zeqo është parë sot i nervozu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.127Z

Sandri i nxehur me Gimen e “Red Bull”-itNga Antena brenda familjesSandri u xhindos dje me Gimen e “Red Bull”-it. Gimja është një ortak i Sandrit te Supersport, dhe te celulari i katërt. Gjithë këto vite ka qenë në hall se doktori s’para e donte shumë

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri i nxehur me Gimen e “Red Bull”-itNga Antena brenda familjesSandri u xhindos dje me Gimen e “Red Bull”-it. Gimja është një ortak i Sandrit te Supersport, dhe te celulari i katërt. Gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.469Z

Sandri dhe “grupi” i tij formojnë “Skënderbeun” evropianNga Antena brenda familjesNgjarja më e madhe e javës së fundit është formimi i ekipit “Skënderbeu” evropian. Bëhet fjalë për Skënderbeun e Korçës. Gimja i Redbullit, Samiri, Fevziu, Sandri, Irfa

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri dhe “grupi” i tij formojnë “Skënderbeun” evropianNga Antena brenda familjesNgjarja më e madhe e javës së fundit është formimi i ekipit “Skënderbeu” evropian. Bëhet fjalë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.638Z

Sandri i angazhuar për rrogat e deputetëve të PSNga Antena Brenda FamiljesSandri ka dy ditë që merret me procedurat për rrogat e deputetëve të PS. Doktori i ka thënë se tani e tutje preokupimi i vetëm i tij do të jenë rrogat e e deputetëve. Sandri i

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri i angazhuar për rrogat e deputetëve të PSNga Antena Brenda FamiljesSandri ka dy ditë që merret me procedurat për rrogat e deputetëve të PS. Doktori i ka thënë se tani e tutje preokupimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.619Z

Sandri, i shqetësuar për honorarin e Fatos Nanos tek “Opinion”Nga Antena brenda familjesSandri dje nuk ishte në terezi. Fatos Nano kishte mbushur gjithë Tiranën që ka marrë honorar të majmë për intervistën tek Fevziu. S’di kush e hapi thashethemin, d

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri, i shqetësuar për honorarin e Fatos Nanos tek “Opinion”Nga Antena brenda familjesSandri dje nuk ishte në terezi. Fatos Nano kishte mbushur gjithë Tiranën që ka marrë honorar të majmë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.054Z

Sandri bashkon Ridvanin me Dukën për zgjedhjet e FederatësNga Antena brenda familjesSandri i ka mbyllur zgjedhjet e Federatës. Ortaku i tij në Supersport, do të rizgjidhet sërish president i Federatës. Ndryshe nga katër vjet më parë kur e kishte të v

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri bashkon Ridvanin me Dukën për zgjedhjet e FederatësNga Antena brenda familjesSandri i ka mbyllur zgjedhjet e Federatës. Ortaku i tij në Supersport, do të rizgjidhet sërish president i Federa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.267Z

Sandri në garë në ballo bamirësie Nga Antena brenda familjesJavën që shkoi Sandrit i mbeti mendja te balloja e bamirësisë. Iu bë fiksim që Irfani, pronari i “Panoramës” dhe pronari i Ora News blejnë piktura më të shtrenjta se Sandri. Historia nisi me

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri në garë në ballo bamirësie Nga Antena brenda familjesJavën që shkoi Sandrit i mbeti mendja te balloja e bamirësisë. Iu bë fiksim që Irfani, pronari i “Panoramës” dhe pronari i Ora Ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama