Rezultate te kerkimit per termin: +Gimja

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.469Z

Sandri dhe “grupi” i tij formojnë “Skënderbeun” evropianNga Antena brenda familjesNgjarja më e madhe e javës së fundit është formimi i ekipit “Skënderbeu” evropian. Bëhet fjalë për Skënderbeun e Korçës. Gimja i Redbullit, Samiri, Fevziu, Sandri, Irfa

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri dhe “grupi” i tij formojnë “Skënderbeun” evropianNga Antena brenda familjesNgjarja më e madhe e javës së fundit është formimi i ekipit “Skënderbeu” evropian. Bëhet fjalë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.638Z

Sandri i angazhuar për rrogat e deputetëve të PSNga Antena Brenda FamiljesSandri ka dy ditë që merret me procedurat për rrogat e deputetëve të PS. Doktori i ka thënë se tani e tutje preokupimi i vetëm i tij do të jenë rrogat e e deputetëve. Sandri i

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri i angazhuar për rrogat e deputetëve të PSNga Antena Brenda FamiljesSandri ka dy ditë që merret me procedurat për rrogat e deputetëve të PS. Doktori i ka thënë se tani e tutje preokupimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.619Z

Sandri, i shqetësuar për honorarin e Fatos Nanos tek “Opinion”Nga Antena brenda familjesSandri dje nuk ishte në terezi. Fatos Nano kishte mbushur gjithë Tiranën që ka marrë honorar të majmë për intervistën tek Fevziu. S’di kush e hapi thashethemin, d

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri, i shqetësuar për honorarin e Fatos Nanos tek “Opinion”Nga Antena brenda familjesSandri dje nuk ishte në terezi. Fatos Nano kishte mbushur gjithë Tiranën që ka marrë honorar të majmë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.054Z

Sandri bashkon Ridvanin me Dukën për zgjedhjet e FederatësNga Antena brenda familjesSandri i ka mbyllur zgjedhjet e Federatës. Ortaku i tij në Supersport, do të rizgjidhet sërish president i Federatës. Ndryshe nga katër vjet më parë kur e kishte të v

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri bashkon Ridvanin me Dukën për zgjedhjet e FederatësNga Antena brenda familjesSandri i ka mbyllur zgjedhjet e Federatës. Ortaku i tij në Supersport, do të rizgjidhet sërish president i Federa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.267Z

Sandri në garë në ballo bamirësie Nga Antena brenda familjesJavën që shkoi Sandrit i mbeti mendja te balloja e bamirësisë. Iu bë fiksim që Irfani, pronari i “Panoramës” dhe pronari i Ora News blejnë piktura më të shtrenjta se Sandri. Historia nisi me

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri në garë në ballo bamirësie Nga Antena brenda familjesJavën që shkoi Sandrit i mbeti mendja te balloja e bamirësisë. Iu bë fiksim që Irfani, pronari i “Panoramës” dhe pronari i Ora Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.726Z

Sandri, plan me doktorin dhe serbët kundër Edi RamësNga Antena brenda familjesSandri u hutua dje me mysafirët nga Beogradi në zyrën e doktorit. Doktori ishte shend e verë dhe shkëlqente i gjithi. Doli dhe në konferencë për shtyp bashkë me serbët dhe

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri, plan me doktorin dhe serbët kundër Edi RamësNga Antena brenda familjesSandri u hutua dje me mysafirët nga Beogradi në zyrën e doktorit. Doktori ishte shend e verë dhe shkëlqente i gjithi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.444Z

Sandri bëhet xheloz për Gimen e Red Bull-itNga Antena brenda familjesSandri u bë dje xheloz për Gimen e Red Bull-it. Ky i fundit ka filluar flet vend e pavend që ka paguar operacionin e doktorit në Vjenë për t’i hequr mishin e huaj nga hunda. Sandri,

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri bëhet xheloz për Gimen e Red Bull-itNga Antena brenda familjesSandri u bë dje xheloz për Gimen e Red Bull-it. Ky i fundit ka filluar flet vend e pavend që ka paguar operacionin e doktorit në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama