Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.267Z

Humbni peshe gjate shtatzenise

Humbja e peshes gjate shtatzenise mund ta permiresoje shendetin e foshnjave te lindura nga grate obeze me diabet gjate kesaj periudhe. Tradicionalisht mjeket nuk kane preferuar te keshillojne grate shtatzena per te humbur peshen, madje edhe nese jane obeze (te trasha). Ne te vertete, te dhenat trego

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.495Z

Bie akrobati gjate shfaqjes

Bie akrobati gjate shfaqjes E enjte 14 Mars 2013 1700 Bie akrobati gjate shfaqjesChristofer Kazungu nje akrobate nga Kenia eshte rrezuar gjate nje performance ne cirkun e Moskes Nje video amatore transmetuar ne televizionin rus tregon sesi 22-vjecari ka qene duke performuar kur eshte rrezuar E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.309Z

Timberlake lendohet gjate xhirimeve

Nga Express me 05 dhjetor 2010 ne ora 1636 Aktori Justin Timberlake eshte lenduar gjate xhirimeve te filmit te ri 147Now148. 147Timberlake ka lenduar muskulin e kembes gjate xhirimeve148 ka thene zedhenesi i studios 147Fox148 e cila xhiron filmin 147Now148. Ai ka theksuar se produksioni eshte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.658Z

Vegjeterianet jetojne me gjate

pPrej kohesh debatohet nese vegjetarianet njerezit qe nuk konsumojne mish jetojne me gjate ose jo Por nje studim i realizuar se fundi nga Instituti per hulumtime te kancerit ne Heidelberg te Gjermanise ka sjelle me shume drite ne kete debatp pPo vegjetarianet jetojne mesatarisht me gjate se njerezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.480Z

Stop alkoolit gjate shtatzanise

0 Edhe konusmimi i pakte i alkoolit gjate shtatezanise eshte shume i rrezikshem Disa studiues kane rapor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.230Z

Jeta seksuale gjate verës

Fluksi i madh i lëvizjeve gjate pushimeve, kontaktet e reja brenda apo jashtë vendit, jeta e natës, e sigurisht moti i nxehte dhe uji i shtyjnë kryesisht te rinjtë drejt marrëdhënieve te pambrojtura me shume partnere. Për seksologet kjo sjell pasoja serioze, duke filluar qe nga shtatzënit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.259Z

Kriminaliteti gjate 2015-es

brbrProkuroria e Pergjithshme publikoi raportin mbi gjendjen e kriminalitetit per vitin 2015 Sipas dokumentit 295 faqesh gjate vitit qe lame pas verehet rritje e numrit te ceshtjeve te hetuara per veprat korruptive me 49 Organi i akuzes rendit dhe rritjen e procedime per pastrimin e parave dhe traf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama