Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.709Z

Rendesia e kosit gjate shtatzenise

Transmetuar me 16072014 - 1355 Regjimi ushqimor eshte shume i rendesishem gjate nje shtatzenie Jane te shumte ushqimet qe nuk keshillohen per tu ngrene gjate saj ashtu sikunder studime te tjera qe rekomandojne ngrenien e ushqimeve specifikebr br Nder ushqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.858Z

Stallone, aksidentohet gjate xhirimeve, operohet

Nje aksident gjate xhirimeve i ka kushtuar nje frakture ne vertebren e qafes mbretit te filmave aksion, Sylvester Stallone. Aktori eshte demtuar gjate xhirimeve te “The Expendables”, ne nje skene luftimi me “wrestler”-in Steve Austin, i quajtur ndryshe Stone Cold.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.390Z

SHBA, atleti vdes gjate stervitjes

Nje atlet i ri amerikan ka vdekur ne stervitje, pasi gjate hedhjes me shkop ai eshte rrezuar ne cimento duke marre nje goditje fatale ne koke. Pasi ka kryer kercimin me shkop, ai nuk ka mundur te rrezohet ne dyshek, duke u perplasur dhunshem me cimenton. Viktima 19 vjec ishte student ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

"Ushtruam dhune gjate ndalimit"

GJIROKASTER - Ndersa ka nisur seanca gjyqesore ne ngarkim te tre personave te arrestuar me 98 kg lende narkotike, njeri prej te pandehurve i ka treguar gjyqtarit dhe prokurorit se eshte rrahur nga policet ne birucat e paraburgimit. Dhe policia ka reaguar duke thene se, Miho eshte arrestuar me force

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.946Z

Karriere te gjate si Fergusoni

Drejtimi i Real Madridit eshte sikur te arrish ne hene ka thene Jose Mourinho te henen ndersa ai synon te kete nje karriere te gjate sa ajo e ish rivalit te tij nga Premierliga Sir Alex Ferguson. Portugezi Mourinho u largua nga Chelsea me 2007 dhe nje vit me vone iu bashkua klubit italian Inter p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.050Z

Dy grabitje banesash gjate demonstrates

/ / TIRANE - Dy apartamente dhe nje zyre ne katin e peste te dy kullave perballe Kryeministrise rane pre e hajduteve pasditen e djeshme. Disa prej familjareve te shtepive te grabitura pesuan plage te lehta gjate perleshjes me autoret. Persona ende te paidentifikuar por qe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.376Z

Cozman freskon Tunen gjate xhirimeve

0 brbr brbrKur kengetarja Altuna Sejdiu Tuna lodhej gjate xhirimeve te videoklipit MMV mendonte i dashur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama