Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.331Z

Ambasadori i SHBA: "Ngushellime per Gerdecin"

Ambasada amerikane ka riperseritur gjate dites se djeshme se firma amerikane SAC nuk ka kontaktuar me autoritetet e kesaj perfaqesie te akredituar ne Tirane. Nderkohe, dje, ne qytetin e Durresit ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Amerikes, Xhon Uidhers, ka ngushelluar edhe nje here familjaret e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.820Z

Harbuzi mbetet ne Turqi

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 1110 Lendimi ne gju i ka ndryshuar planet e Labinot Harbuzit. Mesfushori kosovar gjate veres ishte prane largimit nga Genclerbirligi per t146iu bashkuar nje skuadre me te madhe evropiane. Pastaj ai e paralajmeronte largimin nga ekipi turk gjate afatit kalimta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Madonna shkelqen ne Superbowl

Kishte deklaruar qe do te dhuronte spektaklin me te madh ne bote gjate spektaklit me te madh ne Toke dhe Madonna dhe nuk i zhgenjeu fansat e saj.Kengetarja 53-vjecare zhvilloi nje performance te shkelqyer gjate pushimit te ndeshjes finale te NFL Super Bowl mes New York Giants dhe New England Patriot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.221Z

Lala lufton per nje fanelle titullari

Hanover Gjate seancave stervitore te ketyre diteve Altin Lala po lufton per te siguruar nje vend titullari ne ndeshjen e fundjaves qe Hanoveri do te luaje me Frajburgun. Pezullimi i Serxho Pintos per shkak te kartoneve cilesohet si shansi i 35-vjecarit shqiptar qe te kthehet ne fushe ne formacionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.883Z

Shpetim Duro hep doreheqjen nga Besa

Duro behet keshtu trajneri i trete i larguar gjate ketij edicioni pas pas Mirel Joses te shkarkuar nga Shkumbini dhe Ilir Spahiut te Bylisi. Duro do te mbahet mend gjate te tifozeria kavajase nderkohe qe shkroi emrin e tij ne historine e Beses si fitues i Kupes se Shqiperise dhe Superkupes gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.882Z

Operacion antidroge asgjesohen 11 mije rrenje kanabis ne Tepelene

Tepelene 12 qershor 2014 NOAal- Mbi 11 mije rrenje bime narkotike te llojit kanabis sativa u zbuluan gjate operacionit te policise se Tepelenes ne zonen e Kurveleshitbr br Gjate kontrollit ne rrethinat e fshatit Progonat gjate 24 oreve te fundit u zbuluan dhe asgjesuan me zjarr 11 mije e 830 fidan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.259Z

Kufizimet e energjise, nderprerje deri ne 16 ore

Ka me shume se nje jave qe qytete dhe fshatra te ndryshme te vendit vuajne mungesen e energjise elektrike. Mjaft problematike  situata paraqitet per fshatin Pacram te rrethit te Shkodres qe ndodhet fare prane hidrocentralit te Vaut te Dejes, ka nderprerje te energjise elektrike per 1

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama