Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.658Z

Vegjeterianet jetojne me gjate

pPrej kohesh debatohet nese vegjetarianet njerezit qe nuk konsumojne mish jetojne me gjate ose jo Por nje studim i realizuar se fundi nga Instituti per hulumtime te kancerit ne Heidelberg te Gjermanise ka sjelle me shume drite ne kete debatp pPo vegjetarianet jetojne mesatarisht me gjate se njerezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.480Z

Stop alkoolit gjate shtatzanise

0 Edhe konusmimi i pakte i alkoolit gjate shtatezanise eshte shume i rrezikshem Disa studiues kane rapor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.230Z

Jeta seksuale gjate verës

Fluksi i madh i lëvizjeve gjate pushimeve, kontaktet e reja brenda apo jashtë vendit, jeta e natës, e sigurisht moti i nxehte dhe uji i shtyjnë kryesisht te rinjtë drejt marrëdhënieve te pambrojtura me shume partnere. Për seksologet kjo sjell pasoja serioze, duke filluar qe nga shtatzënit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.259Z

Kriminaliteti gjate 2015-es

brbrProkuroria e Pergjithshme publikoi raportin mbi gjendjen e kriminalitetit per vitin 2015 Sipas dokumentit 295 faqesh gjate vitit qe lame pas verehet rritje e numrit te ceshtjeve te hetuara per veprat korruptive me 49 Organi i akuzes rendit dhe rritjen e procedime per pastrimin e parave dhe traf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.308Z

Kriza ekonomike gjate 2010-es

Nadie Ahmeti Viti 2010 do te jete sfidues ne aspektin ekonomik per institucionet kosovare, per shkak te trendit te renies ekonomike ne Kosove. Keshtu thone eksperte per ceshtje ekonomike. Arsye e kesaj, sipas tyre, eshte fakti se gjate vitit 2009, faktoret kryesore te stabilitetit ekonomik kane levi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.944Z

fare urrejne meshkujt gjate puthjes

var fbShare url httpvizionplusalcfare-urrejne-meshkujt-gjate-puthjessize smallp styletext-align justifyEdhe nese perpiqen te tregohen te sjellshem meshkujt kane pakenaqesite e tyre edhe kur duket se gjithcka shkon mire Njesoj sic mund te ndodhe edhe me femrat ata nuk i tregojne bezdite e tyre Ndonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.973Z

Sa kalori djegim gjate raportit seksual

Gjate raportit seksual me partnerin edhe pse nuk mund ta imagjinoni dot harxhoni nje numer mjaft te larte kalorish Lumturia qe ju fal marredhenia dhe ndjenja e embel e intimitetit eshte tmerruese per kalorite dhe shendetin fizik Lexoni me poshte te detajuar sasine e kalorive per cdo hap te aktit sek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama