Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.259Z

Kriminaliteti gjate 2015-es

brbrProkuroria e Pergjithshme publikoi raportin mbi gjendjen e kriminalitetit per vitin 2015 Sipas dokumentit 295 faqesh gjate vitit qe lame pas verehet rritje e numrit te ceshtjeve te hetuara per veprat korruptive me 49 Organi i akuzes rendit dhe rritjen e procedime per pastrimin e parave dhe traf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.308Z

Kriza ekonomike gjate 2010-es

Nadie Ahmeti Viti 2010 do te jete sfidues ne aspektin ekonomik per institucionet kosovare, per shkak te trendit te renies ekonomike ne Kosove. Keshtu thone eksperte per ceshtje ekonomike. Arsye e kesaj, sipas tyre, eshte fakti se gjate vitit 2009, faktoret kryesore te stabilitetit ekonomik kane levi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.944Z

fare urrejne meshkujt gjate puthjes

var fbShare url httpvizionplusalcfare-urrejne-meshkujt-gjate-puthjessize smallp styletext-align justifyEdhe nese perpiqen te tregohen te sjellshem meshkujt kane pakenaqesite e tyre edhe kur duket se gjithcka shkon mire Njesoj sic mund te ndodhe edhe me femrat ata nuk i tregojne bezdite e tyre Ndonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.973Z

Sa kalori djegim gjate raportit seksual

Gjate raportit seksual me partnerin edhe pse nuk mund ta imagjinoni dot harxhoni nje numer mjaft te larte kalorish Lumturia qe ju fal marredhenia dhe ndjenja e embel e intimitetit eshte tmerruese per kalorite dhe shendetin fizik Lexoni me poshte te detajuar sasine e kalorive per cdo hap te aktit sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.709Z

Rendesia e kosit gjate shtatzenise

Transmetuar me 16072014 - 1355 Regjimi ushqimor eshte shume i rendesishem gjate nje shtatzenie Jane te shumte ushqimet qe nuk keshillohen per tu ngrene gjate saj ashtu sikunder studime te tjera qe rekomandojne ngrenien e ushqimeve specifikebr br Nder ushqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.858Z

Stallone, aksidentohet gjate xhirimeve, operohet

Nje aksident gjate xhirimeve i ka kushtuar nje frakture ne vertebren e qafes mbretit te filmave aksion, Sylvester Stallone. Aktori eshte demtuar gjate xhirimeve te “The Expendables”, ne nje skene luftimi me “wrestler”-in Steve Austin, i quajtur ndryshe Stone Cold.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.390Z

SHBA, atleti vdes gjate stervitjes

Nje atlet i ri amerikan ka vdekur ne stervitje, pasi gjate hedhjes me shkop ai eshte rrezuar ne cimento duke marre nje goditje fatale ne koke. Pasi ka kryer kercimin me shkop, ai nuk ka mundur te rrezohet ne dyshek, duke u perplasur dhunshem me cimenton. Viktima 19 vjec ishte student ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama