Rezultate te kerkimit per termin: +Gjendet

Meta: total 1000 / total_found 37047 / time 0.016 / keyword[0] gjendet / docs[0] 37047 / hits[0] 42437 /
No Pic available
  • 2017-06-07

Tiranë, gjendet i vdekur në hotel 50-vjeçari i dënuar për vrasje

Një 50-vjeçar nga Fieri është gjetur i vdekur mbrëmjen e djeshme në një hotel në Tiranë. Policia sqaron se viktima me iniciale A.L ka qenë më parë i dënuar për vrasje. Nga hetimet e para, thotë policia në trupin e 50-vjeçarit nuk janë gjetur shenja dhune dhe dyshohet se ka humbur j

No Pic available
  • 2017-06-07

Fieraku i dënuar për vrasje gjendet i vdekur në një hotel në Tiranë

Një 50-vjeçar nga Fieri është gjetur i pajetë në një hotel në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 20:00, në Bulevardin Zogu i Parë. Nga të dhënat paraprake, dyshohet se shtetasi me inicialet A.L dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak. Kanë qenë

Tiranë, ish-i dënuari për vrasje gjendet i vdekur në hotel
  • 2017-06-07

Tiranë, ish-i dënuari për vrasje gjendet i vdekur në hotel

Një persona është gjetur i vdekur në një hotel në Tiranë në bulevardin Zogu i Parë. Sipas burimeve të policisë, viktima është shtetasi me iniciale A.L., 50 vjeç, banues në Fier, i dënuar më parë për vrasje. Sipas policisë, nga hetimet veprimet paraprake nuk dallohen shenja dhune

Kamy, shkrimtari që i donte aq shumë gratë
  • 2017-06-07

Kamy, shkrimtari që i donte aq shumë gratë

Luan Rama Kur Alfred Kamy (Camus) redaktonte librin e tij të fundit, Le Premier Homme, (Njeriu i Parë, i botuar veçse para disa vitesh), i cili mbeti i papërfunduar, në fletoret e tij ai kishte shkruar: Jai quatres femmes à la fois et mène donc une vie vide, («Dashuroj katër gra njëherësh

No Pic available
  • 2017-06-06

Hiqeni celulitin me ndihmën e kafesë

 Shumë njerëz në mbarë botën nuk mund ta fillojnë ditën pa kafe. Por në disa vende kafja përdoret jo vetëm për të pirë. Tashmë ajo ka hyrë dhe në mjekësi. Ndërsa kokrrat e kafesë konsumohen për të pirë, kohët e fundit ka pasur një rritje të numrit të njerëzve  q

Telefonata kërcënuese e Ilir Beqjes
  • 2017-06-06

Telefonata kërcënuese e Ilir Beqjes

Një akuzë e rëndë artikulohet nga këshilltari pranë grupit Parlamentar të LSI, Dritan Kaba. Kaba thotë se tri ditë më parë i ka telefonuar ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja dhe e ka kërcënuar. Ke ndonjë gjë personale me mua, se unë personalisht këtej e tutje do ti zgjidh gj

No Pic available
  • 2017-06-04

Nga Linda Rama/ Ne gratë, kemi në dorë ti japim formë të ardhmes!

Miqve që vizitojnë për herë të parë Shqipërinë, dëshiroj tiu them se gjendeni në një vend, ku siç thote im shoq, nuk duhet ardhur asnjëherë po ku nëse vjen, asnjëherë nuk ndodh të mos duash të kthehesh. Kujt prej jush, nuk i ndodhi që ta gjente këtë vend krejt të ndryshëm nga