Rezultate te kerkimit per termin: +GjermaniAngli

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.746Z

Thatësirë në Londër, shi golash në Belgjikë, Franca mposht Uellsin

Në Wembley ka paqe, mes Anglisë vendase dhe Gjermanisë. Sfida miqësore, që pritej me interes të lartë, nuk arriti të prodhojë asnjë gol, ndonëse nuk munguan mundësitë e shënimit. Shumë emra në fushë dhe shumë mungesa të rëndësishme për të dyja ekipet, por publiku londinez duhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama